Jaki rower kupić

Jak przygotować dziecko do podróży? Jak przetrwać kilka godzin drogi w samochodzie czy pociągu? Podpowiadamy, co spakować i na jakie rozwiązania postawić.
Awatar użytkownika
travelovka
Posty: 39
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:06

Jaki rower kupić

Post autor: travelovka »

Chciałbym się zaopatrzyć sie w nowy sprzęt na nienadchodzący sezon rowerowy. Chce by był to rower zarówno do jazdy po szosie jak i w terenie. Co jesteście mi w stanie odpowiedzieć? W tym katalogu https://katalog.bikeworld.pl/2019/web/ widziałem kilka fajnych modeli ale trudno mi się zdecydować.
Awatar użytkownika
sophia
Posty: 135
Rejestracja: 16 mar 2019, 13:53

Re: Jaki rower kupić

Post autor: sophia »

Wiesz, że mam ten sam problem :D. Właśnie wpadłam na stronę https://sklepzrowerami.pl i nie potrafię się zdecydować na konkretny model. Myślę, że skontaktuje się z moim bratem, który doskonale się zna na rowerach i sam nawet polecił mi tą stronkę. Może on mi zasugeruje co mam kupić. Najwyżej potem Ci podpowiem...
Awatar użytkownika
Kinga34
Posty: 92
Rejestracja: 15 gru 2018, 20:45

Re: Jaki rower kupić

Post autor: Kinga34 »

Też miałabym problem z wyborem roweru, bo kiedyć kupowało się taki jaki był ,a teraz jest mnóstwo różnych rodzajów. Dlatego postanowiłam trochę tutaj na ten temat poczytać. Nie sądziłam, że jest tyle rodzajów rowerów i każdy przeznaczony do innej jazdy i innego terenu. Teraz mam nadzieję, że będzie mi łatwiej wybrać rower, którym będę mogła dojeżdżać nie tylko do pracy ale i na wycieczki po lesie czy nad jeziorem.
:)
Awatar użytkownika
BreffGell
Posty: 5
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:40

Re: Jaki rower kupić

Post autor: BreffGell »

Ja się nie bardzo na tym znam. Raczej nie będę w stanie pomóc.

obrazki do kolorowania religijne
Mam uczucie, że zawsze gram epizody dramatyczne w jakiejś wielkiej farsie.
Awatar użytkownika
xmaster
Posty: 5
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:07

Re: Jaki rower kupić

Post autor: xmaster »

Nie mam za dużo doświadczenia w tej dziedzinie. Nie będę w stanie pomóc.
Awatar użytkownika
Avvol
Posty: 4
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:29

Re: Jaki rower kupić

Post autor: Avvol »

Nie mam zdania w tym temacie. Nie będę w stanie pomóc.
Awatar użytkownika
PatrykCebula
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:21

Re: Jaki rower kupić

Post autor: PatrykCebula »

Na pewno sprawdzę tą ofertę. Może mi się przydać.
Nawet liść na wietrze kiedyś musi opaść.
Awatar użytkownika
nilas
Posty: 5
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:53

Re: Jaki rower kupić

Post autor: nilas »

Kupując rower najlepiej iść wcześniej do sklepu i porozmawiać ze sprzedawca. Nie ma sensu kupowac w ciemno. Zastanów się, czy zalezy Ci na jeździe po wertepach (górki, trekking) czy raczej spokojna jazda po mieście (rower miejski). Czy potrzebujesz dobre amortyzatory, sakwę, koszyk wiklinowy, itp.
Awatar użytkownika
armagedonik
Posty: 5
Rejestracja: 17 maja 2019, 13:40

Re: Jaki rower kupić

Post autor: armagedonik »

Tutaj jest bardzo interesujący blog rowerowy. Myślę, że bez problemu uda się tam znaleźć ciekawe informacje w tym zakresie tematycznym :)
I kobieta, i kwiat mają dni swoje. Nie mają lat.
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 114
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:47

Re: Jaki rower kupić

Post autor: Zuzia »

Teraz jest tyle różnych rodzajów rowerów, że naprawdę trudno się zdecydować, który kupić. Z mężem chcemy sobie wybrać jakieś na Ceneo https://www.ceneo.pl/Rowery/Lokalizacja:Bydgoszcz.htm , ponieważ planujemy urlopowe wojaże po Polsce. Wybór jest duży i widać, że są też takie dla bardzo wybrednych użytkowników. A jak Wam się podobają te wszystkie rowery?

jak odnowić żeliwną wannę
Awatar użytkownika
sophia
Posty: 135
Rejestracja: 16 mar 2019, 13:53

Re: Jaki rower kupić

Post autor: sophia »

A gdzie kupujecie różne akcesoria do roweru? Mnie właśnie przydałyby się torby rowerowe na bagażnik w których mogłabym spakować najistotniejsze rzeczy. Czy wiecie może gdzie dostane coś solidnego i wytrzymałego?
ODPOWIEDZ