Nieruchomości - szkolenie

Jak przygotować dziecko do podróży? Jak przetrwać kilka godzin drogi w samochodzie czy pociągu? Podpowiadamy, co spakować i na jakie rozwiązania postawić.
Awatar użytkownika
Trompka11
Posty: 85
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:26

Nieruchomości - szkolenie

Post autor: Trompka11 »

Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której ktoś chce zarabiać dobre pieniądze na nieruchomościach, a jednocześnie nie pojawia się na takich eventach jak http://wiwn.pl To dla Was ogromna szansa, dlatego też warto wziąć to solidnie pod uwagę.
Awatar użytkownika
graczek80
Posty: 13
Rejestracja: 25 paź 2019, 13:18

Re: Nieruchomości - szkolenie

Post autor: graczek80 »

Czasem wystarczy dobra firma zarządzająca nieruchomościami jak na przykład https://altiplano.pl/. Pracują w niej sami profesjonaliści, a sama firma ma bogate doświadczenie na rynku. Ważne, żeby wreszcie ktoś zajął się sprawami księgowymi, formalnymi i administracyjnymi w Waszych obiektach.
Turystka
Posty: 473
Rejestracja: 08 maja 2019, 20:32

Re: Nieruchomości - szkolenie

Post autor: Turystka »

Jeśli kogoś z Was interesowałby kurs z pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami, to polecam Wam ten dostępny w firmie szkoleniowej Kar Group, o którym możecie poczytać na stronie http://kursy-edu.net.pl/kurs-specjalist ... uchomosci/. Jestem przekonana, że zdobyta tam wiedza na pewno się Wam przyda. Po kursie natomiast otrzymacie certyfikat, będący potwierdzeniem zdobytej przez Was wiedzy ;)
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 6
Rejestracja: 29 paź 2019, 20:47

Re: Nieruchomości - szkolenie

Post autor: zenka »

Zerknij na https://wiwn.pl/ - oni potrafią szybko nauczyć jak trafnie wybierać i kupować nieruchomości by na nich zarobić. Doświadczona kadra, wiele sukcesów więc i poniekąd szansa na Twój w tej branży
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 62
Rejestracja: 01 paź 2019, 15:58

Re: Nieruchomości - szkolenie

Post autor: mleczko90 »

Jakie korzyści można miec z takiego szkolenia? Co one mi da?
_________________
https://altiplano.pl/nieruchomosci-mieszkaniowe/
użka

Re: Nieruchomości - szkolenie

Post autor: użka »

Nieruchomości to dobry pomysł na inwestowanie.
Awatar użytkownika
Terenia
Posty: 110
Rejestracja: 28 mar 2019, 12:00

Re: Nieruchomości - szkolenie

Post autor: Terenia »

Zgadzam się z przedmówcą, biznes jak najbardziej opłacalny. Mam w Warszawie nieruchomości które wynajmuję. Dobrą decyzją było też powierzenie zarządzania najmem firmie per modum. Są profesjonalni w tym co robią, wszystko jest dopilnowane na bieżąco. Ich usługi są kompleksowe i dla mnie to dużo lepsze rozwiązanie niż bym miała sama wszystkiego doglądać.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 348
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:37
Kontakt:

Re: Nieruchomości - szkolenie

Post autor: mczay »

Przyda mi się

___
Blokady Antykradzieżowe Samochodu
słońce

Re: Nieruchomości - szkolenie

Post autor: słońce »

Nie zgadzam się z wypowiedzią powyżej. Uważam, że inwestowanie w nieruchomości zawsze się opłacało i tak jest do dnia dzisiejszego. Wiadomo, że na początku łatwo nie jest. Trzeba zdobyć odpowiednią wiedzę i nabrać doświadczenia w tym temacie. Jednak z tego co wiem obecnie są dostępne nawet szkolenia z inwestowania i moim zdaniem warto z takich korzystać.
Sławomir

Re: Nieruchomości - szkolenie

Post autor: Sławomir »

Zdecydowanie chciałbym Wam polecić stronę http://nestovia.pl/ , na której znajdziecie oferte firmy zajmującej się wyszukiwaniem nieruchomości inwestycyjnych w Chorwacji. Oni zajmują się wszystkim, od rozpoczęcia kontaktu z klientem, po podpisaniem umowy kupna-sprzedaży.
ODPOWIEDZ