Akustyka

Wiedeń, Paryż czy Londyn? Podpowiadamy, jak zorganizować wycieczki po Europie, jaki wybrać środek transportu i co ze sobą zabrać.
Akustykać

Akustyka

Post autor: Akustykać »

W moim domu ciągle coś hałasuje, albo nie mogę w ogóle zauważyć, że coś dobrego się dzieje, bo jest w domu jakiś taki dziwny szum. I ja się waham, co to może być . Koleżanka z kolei poleca mi panele akustyczne , bo mówi, że one mogą naprawdę fajnie wyglądać i że będą się spisywać do tego hałasu. Ale, czy ja wiem...

wiatrówka crosman copperhead 4 5mm opinie
Awatar użytkownika
Sofia
Posty: 124
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:40
Kontakt:

Re: Akustyka

Post autor: Sofia »

Wiele produktów dzisiaj mamy możliwość zamawiać przez internet i jak najbardziej także torba podróżna okaże się najlepszą na mniejsze i większe wyjazdy. Zdecydowanie warto dzisiaj robić zakupy w internecie, bo jest to niesamowicie wygodne. Warto spoglądać na sklepy internetowe, gdzie jest sporo produktów.
netpodroze.pl
pośka

Re: Akustyka

Post autor: pośka »

W sumie moja córka pytała mnie ostatnio jak wygłuszyć pomieszczenie a ja nie wiedziałam, co mam jej odpowiedzieć. W końcu to nastolatka, to co chce w tym swoim pokoju robić? Chociaż ogólnie nie wiedziałabym, co ma robić i tak dalej. Dlatego, może wy będziecie w stanie mi coś podpowiedzieć? To wtedy ja im też coś poradzę.
Awatar użytkownika
Magda
Posty: 36
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:01

Re: Akustyka

Post autor: Magda »

Czasami wyciszenie mieszkania to dobry pomysł, zwłaszcza, gdy mieszkasz w dużym mieście i przy głośnej ulicy. Nastolatki też lubią słuchać głośno muzyki czy oglądać filmy i w ten sposób mogą przeszkadzać bliskim. Dlatego wyciszenie albo zakup paneli akustycznych to dobry pomysł. Możesz je kupić tutaj https://www.mega-acoustic.pl/ . Plusem jest to, że ładnie wyglądają.

status transakcji payu
ODPOWIEDZ