Czy wakacje będą już normalne?

Wiedeń, Paryż czy Londyn? Podpowiadamy, jak zorganizować wycieczki po Europie, jaki wybrać środek transportu i co ze sobą zabrać.
MążHanki

Czy wakacje będą już normalne?

Post autor: MążHanki »

Dzień dobry.
Czy warto robić rezerwacje wycieczek czy wakacji np. w Grecji? Myślałem o tym, żeby tegoroczny urlop spędzić poza domem, odbić sobie ten 2020. Chcieliśmy z Żoną wybrać się do Grecji, najlepiej do Chani na Krecie, na dwa tygodnie opalania, relakdu i korzystania z all-inclusive. Tylko czy ma to sens? Myślicie, że we wrześniu będziemy już normalnie podróżować? Nie chciałbym stracić pieniędzy, a zaliczkę muszę wpłacić i tak oto jestem w kropce. Póki co, miejsca w naszym biurze podróży jeszcze są, ale ostatnie stąd moje desperackie myślenie.



Polecam gazetki promocyjne Netto

czyszczenie zaworu egr laguna ii
Waćka

Re: Czy wakacje będą już normalne?

Post autor: Waćka »

Czy wakacje będą normalne ? - trudno powiedzieć , my jednak do nich się przygotowujemy.Nasz kierunek to Chorwacja, bo tam się na prawdę dobrze czujemy i tam wypoczywamy.Dzięki temu ,że jedziemy samochodem możemy pozwolić sobie na większy bagaż niż zwykle, na zabranie sprzętu pływającego oraz dobrze wyposażonej apteczki.W zeszłym roku potrzebne nam były tabletki na gardło oraz środki opatrunkowe.Przy dzieciach tak to już jest.
Słońce

Re: Czy wakacje będą już normalne?

Post autor: Słońce »

Jak poszukiwaliście ciekawego bloga, który jest stricte związany z podróżowaniem, to polecam wam zerknąć na wpis o Pizie we Włoszech: https://czekamnaurlop.pl/piza-miasto-ni ... wej-wiezy/. Warto przeglądać bloga, bo pojawia się tam naprawdę mnóstwo ciekawych wpisów.
Kamińska

Re: Czy wakacje będą już normalne?

Post autor: Kamińska »

Myślę, że jak najbardziej tak. Ludzie wytęsknieni są za urlopami więc na pewno będzie mega rzucenie się na oferty, więc warto już teraz przeglądać oferty i rezerwować. Za granicę jak chcecie lecieć to najlepiej z nimi - https://www.coraltravel.pl/ Oferty mają bardzo korzystne :)
Lamnaś

Re: Czy wakacje będą już normalne?

Post autor: Lamnaś »

Polecam Paryż. Co warto jest zobaczyć:
Widok przy schodach obok Estatua Luis De Camões. Swoją drogą jest to pomnik na cześć portugalskiego poety w samym centrum Paryża
Rue de Monttessuy - świetny widok na Wieżę a jest to zdecydowanie mniej zatłoczone miejsce niż przy Rue de l’Université. Polecam tutaj złapać szamkę w Chez Ming! Świetne jedzenie (szeroki wybór kuchni tajskiej, chińskiej...), dobra cena i cudowna obsługa. Rue Saint-Dominique - kolejna uliczka, z której możecie podziwiać Wieżę. Możecie wpaść tez na śniadanko do Le Recrutement Café, ale uprzedzam kawę mają kiepską
No i oczywiście Pigalle. Jedno z bardziej klimatycznych miejsc.
Awatar użytkownika
Sofia
Posty: 124
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:40
Kontakt:

Re: Czy wakacje będą już normalne?

Post autor: Sofia »

Przez internet można dzisiaj kupować dla siebie takie produkty jak koszula i plecak vintage ale i wiele innych dodatków do stylizacji. Właśnie w kilka chwil można kliknąć i zamówić, co tylko się nam podoba. Sklepy internetowe często mają wyjątkowe i oryginalne produkty, także dodatki do stylizacji.

zapalenie jelita grubego objawy
netpodroze.pl
Andziuś

Re: Czy wakacje będą już normalne?

Post autor: Andziuś »

Myślę, że jeszcze w tym roku obawiałabym się wyjazdu za granicę. Wiele państw dopiero luzuje obostrzenia i różnie do tego podchodzą. Jednak to nie oznacza, że nie można nigdzie jechać. Ten rok jest świetną okazją, żeby spędzić wakacje w Polsce. Po tym czasie kwarantann i ograniczeń z wyjściem myślę, że czas jest spędzić okres urlopowy aktywnie. Dobrym sposobem na aktywny urlop jest właśnie możliwość pojechania w polskie góry. Ja ostatnio znalazłam bardzo ciekawy nocleg w Beskidzie Niskim . Było tam spokojnie i klimatycznie, jeśli ktoś chce się oderwać od codzienności i się wyciszyć to jest właśnie idealne miejsce!
Mórlinka

Re: Czy wakacje będą już normalne?

Post autor: Mórlinka »

Kamińska pisze: ↑29 kwie 2021, 14:00 Myślę, że jak najbardziej tak. Ludzie wytęsknieni są za urlopami więc na pewno będzie mega rzucenie się na oferty, więc warto już teraz przeglądać oferty i rezerwować. Za granicę jak chcecie lecieć to najlepiej z nimi - https://www.coraltravel.pl/ Oferty mają bardzo korzystne :)
Ja też jestem taka wytęskniona ;) A w zasadzie wracam juz z urlopu i jestem przeszczęśliwa wracając znad Jeziora Żywieckiego . A Coralem jadę do Tajlandii na Phuket ;)
kaśka2778

Re: Czy wakacje będą już normalne?

Post autor: kaśka2778 »

MążHanki pisze: ↑15 sty 2021, 8:58 Dzień dobry.
Czy warto robić rezerwacje wycieczek czy wakacji np. w Grecji? Myślałem o tym, żeby tegoroczny urlop spędzić poza domem, odbić sobie ten 2020. Chcieliśmy z Żoną wybrać się do Grecji, najlepiej do Chani na Krecie, na dwa tygodnie opalania, relakdu i korzystania z all-inclusive. Tylko czy ma to sens? Myślicie, że we wrześniu będziemy już normalnie podróżować? Nie chciałbym stracić pieniędzy, a zaliczkę muszę wpłacić i tak oto jestem w kropce. Póki co, miejsca w naszym biurze podróży jeszcze są, ale ostatnie stąd moje desperackie myślenie.
Wolałabym się ograniczyć do polskich miast... :/
-

Agencja eventowa
Awatar użytkownika
tureks
Posty: 36
Rejestracja: 20 mar 2019, 18:06

Re: Czy wakacje będą już normalne?

Post autor: tureks »

Biura podróży https://www.coraltravel.pl/ już powoli mają ofertę na wakacje. Można sprawdzać, jakie kierunki są dostępne i gdzie można wybierać się na wakacje. Jednak wypoczynek z biurem podróży jest lepszy, bo wszystko jest zaplanowane i nie trzeba się martwić o podróż i hotel.
Łania29

Re: Czy wakacje będą już normalne?

Post autor: Łania29 »

Myślę ,że to jakie będą wakacje w tym roku w bardzo dużym stopniu zależy od nas .Pandemia jak widać nas nie opuszcza i trzeba nauczyć się z nią żyć. Właśnie tak podchodząc do tematu od kilku już tygodni przygotowujemy sie do wyjazdu do Grecji. Właśnie na ten wyjazd kupiłam sobie nowy strój kąpielowy - https://triumfomania.pl/stroje-kapielow ... ne-piece-2 , znanej firmy Triumph.Mogę tylko powiedzieć ,że ta marka to synonim dobrej jakości.
Zdzisiek78Ś

Re: Czy wakacje będą już normalne?

Post autor: Zdzisiek78Ś »

Jasne, że tak. Pod warunkiem, że zdecydujemy się na urlop w kraju. Z tego, co obecnie widać wiele państw zmienia swoje przepisy dla podróżujących z dnia na dzień. Dlatego myślę, że bezpieczniej jest zostać w Polsce. Sami mamy w planie wypoczywać na Mazurach, gdzie mamy rezerwację w https://www.hotelstbruno.pl/dla-relaksu/dla-dzieci .
miśka4588

Re: Czy wakacje będą już normalne?

Post autor: miśka4588 »

MążHanki pisze: ↑15 sty 2021, 8:58 Dzień dobry.
Czy warto robić rezerwacje wycieczek czy wakacji np. w Grecji? Myślałem o tym, żeby tegoroczny urlop spędzić poza domem, odbić sobie ten 2020. Chcieliśmy z Żoną wybrać się do Grecji, najlepiej do Chani na Krecie, na dwa tygodnie opalania, relakdu i korzystania z all-inclusive. Tylko czy ma to sens? Myślicie, że we wrześniu będziemy już normalnie podróżować? Nie chciałbym stracić pieniędzy, a zaliczkę muszę wpłacić i tak oto jestem w kropce. Póki co, miejsca w naszym biurze podróży jeszcze są, ale ostatnie stąd moje desperackie myślenie.

Ja bym nie ryzykowała, chyba że jesteś zaszczepiona.
-
tani catering dietetyczny Gliwice
ODPOWIEDZ