lokalizator gps w zegarku

Najlepsze gadżety dla podróżnika. Praktyczne porady, rekomendacje, sklepy ze sprzętem.
Awatar użytkownika
saszetka
Posty: 41
Rejestracja: 12 mar 2019, 18:45

lokalizator gps w zegarku

Post autor: saszetka »

Jak w temacie. Chce kupic zegarek z GPSem dla dziecka w prezencie. Chce by byl dobrze wykonany, solidny i nie przekroczyl kwoty 500 zl. Fajnie jak by mozna bylo tez na niego dzwonic by miec staly kontakt z dzieckiem. Czekam na propozycje bo nie wiem jaka firma jest dobrej jakosci
Awatar użytkownika
lola8
Posty: 57
Rejestracja: 01 maja 2019, 11:07

Re: lokalizator gps w zegarku

Post autor: lola8 »

Myślę, że genialny będzie smartwatch na prezent na komunię Różne cuda znajdziesz własnie na sklepie bezpiecznarodzina. Genialne mają te zegarki, super design i sa bardzo dopracowane. Czyli posiadają przycisk sos, kiedy dziecko jest w niebezpieczeństwie, do tego mają wbudowany telefon, wiec dziecko nie musi miec smartfona, bo nosząc zegarek na ręku niemal cały czas możemy się skontaktować z naszym dzieckiem.
Awatar użytkownika
Tatiana
Posty: 117
Rejestracja: 11 mar 2019, 16:49

Re: lokalizator gps w zegarku

Post autor: Tatiana »

Spokojnie już za niecałe 200zł idzie kupić te zegarki naprawdę dobrej jakości. Z Xblitza warto kupować - https://xblitz.pl/produkt/xblitz-kids-watch-gps-watch/ oni je już dośc dawno na rynek wydali i są moim zdaniem bardzo dopracowane
Awatar użytkownika
shorn
Posty: 5
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:36

Re: lokalizator gps w zegarku

Post autor: shorn »

Fajnie, że podzieliliście się tymi komentarzami. Bardzo przydatny temat.
Bo jak długo można tęsknić za człowiekiem, o którym wiesz, że już nigdy do ciebie nie wróci?
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 114
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:47

Re: lokalizator gps w zegarku

Post autor: Zuzia »

Także myślałam nad prezentem urodzinowym dla mojego bratanka i trafiłam przypadkiem na taką świetną ofertę zegarków na Ceneo https://www.ceneo.pl/Zegarki/p:Adidas/Typ:Meskie.htm . Jest jeden w bardzo nowoczesnym i typowo sportowym stylu, który sądzę, że odpowiadałby nastolatkowi. Jest bardzo czytelny i posiada wiele praktycznych funkcji. Chyba się na niego zdecyduję.
Awatar użytkownika
paluch
Posty: 31
Rejestracja: 15 kwie 2019, 22:10

Re: lokalizator gps w zegarku

Post autor: paluch »

Zdecydowanie lokalizator to coś co polecam. Najlepiej jakby ktoś bliski miał nas na "oku", w senie aby miał możliwość śledzenia naszego położenia. Zwłaszcza podczas wypadów w góry może się to mocno przydać ale nie tylko.
bawłanek

Re: lokalizator gps w zegarku

Post autor: bawłanek »

Jeśli o różnego typu lokalizatory chodzi to można je już kupić bez problemu. Sam nie wiedziałem, gdzie szukać takiego na mieście, jednak w internecie znalezienie konkretnego urządzenia zajęło mi dosłownie kilka minut. Znalazłem dokładnie taki lokalizator na którym mi zależało. Myślę, że jak poszukasz to też bez problemu znajdziesz to co Cię interesuje.
Kriś

Re: lokalizator gps w zegarku

Post autor: Kriś »

W takim razie jeśli rozglądacie się za ciekawymi propozycjami w zakresie smartwatchy to na pewno warto sprawdzić sobie ofertę Manta u którego będziecie mogli znaleźć szereg propozycji, jak na przykład dobry sportowy smartwatch model - SWT05BP Smartwatch z pomiarem ciśnienia krwi, tętna, czy nawet z opcją treningu oddechowego. Dla sportowców w każdym wieku opcja idealna!
ODPOWIEDZ