Smart Kid Belt - warto?

Najlepsze gadżety dla podróżnika. Praktyczne porady, rekomendacje, sklepy ze sprzętem.
pauliś003

Smart Kid Belt - warto?

Post autor: pauliś003 »

Właśnie przez przypadek trafilam na ofertę https://smartkidbelt.com/pl/blog/news/k ... inie-ece44 Smart Kid Belt zapewnia dobre ułożenie odcinka pasa biodrowego i płynnie dopasowuje odcinek barkowy do wzrostu dziecka. Posiada certyfikat ECE. Zajmuje mało miejsca i łatwy w montażu. Mam pytanie czy ktoś z was zamienił fotelik na Smart Kid Belt ?

emiś321

Re: Smart Kid Belt - warto?

Post autor: emiś321 »

Jeśli chodzi o mnie, to uważam, że Smart Kid Belt to ciekawe rozwiązanie. Inne niż tradycyjne. No i ma więcej certyfikatów niż u nas potrzeba. To tez dobrze o nich świadczy. Podoba mi się ta ich otwartość na pokazywanie dokumentów. No i dużym plusem jest mobilność takiego pasa. Szczególnie w podróży bez własnego samochodu.

Awatar użytkownika
qas33
Posty: 14
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:36

Re: Smart Kid Belt - warto?

Post autor: qas33 »

No dla mnie fajny jest ten pas, mamy Smart Kid Belt sprawdza się, wygodnie się zapina no i mozna wszedzie ze sobą zabrać. To ogromna zaleta, bo z fotelikami gorzej. Bezpieczne urządzenie, dobrze że wszystkie testy wyszły, bo robią się bardzo niestosowne uwagi, które nie są prawdziwe.

https://nzozrevita.pl/blog/dieta-u-osob-doroslych-z-cukrzyca-typu-2

oluś267

Re: Smart Kid Belt - warto?

Post autor: oluś267 »

Foteliki joie stages zapewniają bezpieczeństwo i komfort podczas jazdy. Są zaprojektowane w ten sposób, że dziecko komfortowo się w nich czuje i podróż nie jest uciążliwa, a przede wszystkim bezpieczna. Warto postawić na dobry jakościowo fotelik.

https://victoriavynn.com/salony-partnerskie-2/

ODPOWIEDZ