szkolenia online

Najlepsze gadżety dla podróżnika. Praktyczne porady, rekomendacje, sklepy ze sprzętem.
Awatar użytkownika
kocurek
Posty: 41
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:39

szkolenia online

Post autor: kocurek »

Hejka. Ciekawa jestem czy korzystaliście kiedyś w z jakiegoś szkolenia online? Bo szukając jakiegoś szkolenia trafiłam na szkolenia online organizowane przez firmę Chce Zostać i to z całkiem fajnych dziedzin. Z ciekawości przejrzałam ich ofertę i bardzo zaciekawiło mnie takie szkolenie jak zostać wokalistą i takie szkolenie prowadzi nie byle kto tylko sama Ela Zapendowska. Uważam, że to bardzo ciekawe szkolenia z których warto skorzystać
Turystka
Posty: 473
Rejestracja: 08 maja 2019, 20:32

Re: szkolenia online

Post autor: Turystka »

Jeśli szukacie dla siebie jakiś atrakcyjnych szkoleń, które mogą się odbywać on-line, to polecam zapoznać się z ofertą firmy szkoleniowej Kar Group. Widziałam ją ostatnio na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/. Kursów doszkalających jest tam naprawdę co nie miara, więc sądzę, że każdy coś dla siebie znajdzie :)
Awatar użytkownika
dżolo
Posty: 50
Rejestracja: 25 lut 2020, 20:54

Re: szkolenia online

Post autor: dżolo »

Nie korzystałem jeszcze ze szkoleń online ale sądzę że to bardzo fajna forma zdobywania wiedzy dla zapracowanych albo dla młodych rodziców.
Awatar użytkownika
Ninka31
Posty: 72
Rejestracja: 20 wrz 2019, 17:32

Re: szkolenia online

Post autor: Ninka31 »

Dla mnie chyba jednak lepiej jest uczestniczyć w warsztatach i szkoleniach na żywo. Wtedy znacznie łatwiej przyswajać mi wiedzę. Tym bardziej, że ostatnio wymyśliłam, żeby udać się na warsztaty fotograficzne (warsztaty fotograficzne indywidualne). Od zawsze pasjonuję się fotografią i chciałabym wreszcie naprawdę spełniać się w tej dziedzinie. A takie warsztaty na pewno nauczą mnie wielu ciekawych technik fotograficznych.
Awatar użytkownika
kakashi23
Posty: 66
Rejestracja: 08 kwie 2019, 20:31

Re: szkolenia online

Post autor: kakashi23 »

Bardzo ważnym kursem, który możemy zrobić online jest kurs BHP. Jak prowadzicie firmę to warto taki kurs przeprowadzic wśród swoich pracowników. Na https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i- ... /kurs-bhp/ znajdziecie takie szkolenia w formie e-learningu.
ODPOWIEDZ