Najlepsze przedłużacze i komputery

Dzielimy się wiedzą dotyczącą noclegów w hotelach, schroniskach, airbnb i pensjonatach. Opowiadamy o planach, doświadczeniach i pomysłach.
Awatar użytkownika
ZuzkaTuJest
Posty: 31
Rejestracja: 14 sty 2019, 10:27

Najlepsze przedłużacze i komputery

Post autor: ZuzkaTuJest »

Tak się składa, że moi rodzice są właścicielami sieci hotelowej. Ja jestem dla nich trochę takim specem od technologii bo staruszkowie trochę nie ogarniają :D Ostatnio stwierdzili, że w portierni zamontują parę komputerów stacjonarnych dla użytku gości. Poprosili mnie, żebym zadbała o kwestie logistyczne takiego przedsięwzięcia... Wiem, że na pewno potrzebuję komputerów, przedłużaczy, biurek, foteli... Biurka i fotele mam, przedłużacze zamierzam zamówić stąd: https://sce24.pl/przedluzacze-c-2.html (to ponoć najlepsze przedłużacze ) no a jeśli chodzi o komputery to może mi coś polecicie :D?
Awatar użytkownika
kocurek
Posty: 42
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:39

Re: Najlepsze przedłużacze i komputery

Post autor: kocurek »

A czy w Waszym hotelu macie nowoczesne rozwiązania dla hoteli ? Bo jeśli stracie się podążać za nowinkami również technologicznymi dla hoteli to sądzę że powinniście pomyśleć o takim rozwiązaniu. W końcu musimy podnosić atrakcyjność naszego hotelu by stać się bardziej konkurencyjni
Awatar użytkownika
melonik
Posty: 28
Rejestracja: 04 mar 2020, 18:25

Re: Najlepsze przedłużacze i komputery

Post autor: melonik »

Zuzka skoro już tak długo prowadzicie hotel, to może mi poradzisz? Moi rodzice zamierzają przekształcić kilka pokoi na typowo biznesowe. Zauważyli, że sporo gości pyta o taką możliwość. Znalazłem dla nich biurka i ergonomiczne fotele https://chairs4gamers.pl/, bo to podstawa. Jednak co jeszcze powinno znaleźć się w takim pokoju? Tata zastanawia się jeszcze nad sejfem.

stojak laptop
ODPOWIEDZ