Noclegi nad morzem

Dzielimy się wiedzą dotyczącą noclegów w hotelach, schroniskach, airbnb i pensjonatach. Opowiadamy o planach, doświadczeniach i pomysłach.
królowa

Noclegi nad morzem

Post autor: królowa »

Słuchajcie, jeśli ktoś z Was nie ma jeszcze pomysłu na tegoroczne wakacje, albo i ma, ale szuka dobrego, sprawdzonego noclegu nad morzem, mogę z czystym sumieniem polecić Wam nocleg w krynicy morskiej, w bardzo dobrej cenie i blisko morza. Zresztą, samą Krynicę też polecam, bardzo urokliwa miejscowość:)
Łukasz

Re: Noclegi nad morzem

Post autor: Łukasz »

Poszukujesz wygodnego noclegu nad polskim morzem, który łączy w sobie wygodę, kameralność i atrakcyjną cenę, a dodatkowo chcesz się tam czuć, jak w domu? Polecam Wam Trojmiasto hotele , bliski dostęp do morza konkurencyjne ceny, a także komfort z pobytu. Całą ofertę możecie sprawdzić na stronie.

smalec in english
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 310
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:45

Re: Noclegi nad morzem

Post autor: pieknyolek »

królowa pisze: ↑04 cze 2021, 11:12 Słuchajcie, jeśli ktoś z Was nie ma jeszcze pomysłu na tegoroczne wakacje, albo i ma, ale szuka dobrego, sprawdzonego noclegu nad morzem, mogę z czystym sumieniem polecić Wam krynicamorska.org/krynica-morska-noclegi nocleg w krynicy morskiej , w bardzo dobrej cenie i blisko morza. Zresztą, samą Krynicę też polecam, bardzo urokliwa miejscowość:)
Mam sprawdzone noclegi nad morzem i mogę zdecydowanie polecić: http://willaataman.com/
ODPOWIEDZ