Basen i zabiegi spa

Interesują Cię hotele luksusowe i wyższe standardy pobytu? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Rajna
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2020, 16:25

Basen i zabiegi spa

Post autor: Rajna »

Cześć wszystkim! Czy ktoś z was był może w hotelu Villa Hoff w Trzęsaczu i chciałby podzielić się wrażeniami z pobytu? Mąż zaproponował, żebyśmy wybrali się tam na urlop, ale najpierw chcemy się upewnić, że warto.
Awatar użytkownika
Amira73
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2020, 4:45

Re: Basen i zabiegi spa

Post autor: Amira73 »

To moim zdaniem najlepszy hotel ze spa nad morzem. Byłam w kilku innych, ale nigdzie mój pobyt nie był tak przyjemny, jak w Villi Hoff. Mają wiele autorskich zabiegów, basen kryty, sauny i wiele więcej atrakcji, dzięki którym dosłownie każdy może się zrelaksować, w jaki tylko sposób zechce :)
kojeć

Re: Basen i zabiegi spa

Post autor: kojeć »

Basen i zabiegi spa to bardzo dobre rozwiązanie. Ale ja tam nie przepadam za takimi metodami. Poza tym na efekty trzeba czekać dość długo a ja nie lubię czekać. Dlatego też zastanawiam się czy by nie skorzystać z laserowych zabiegów medycyny estetycznej. To też szukam kliniki w której takie zabiegi mogę wykupić. I tak dostałam namiary na klinikę SkinClinic. Po zapoznaniu się z ich ofertą muszę przyznać, że mają bardzo szeroką gammę takich zabiegów
Guntheruś0998

Re: Basen i zabiegi spa

Post autor: Guntheruś0998 »

Właśnie chciałem wybrać się do spa. Zastanawiam się czy hotel spa beskidy wisła jest warty uwagi. Może ktoś z Was powie mi coś więcej na temat tego miejsca? W internecie nic nie mogę znaleźć.
miłoszek

Re: Basen i zabiegi spa

Post autor: miłoszek »

Może warto pomyśleć o zakupie basenu do ogrodu? Jeśli dodatkowo zdecydujecie się na dach na basen to macie pewność, że będziecie mogli z niego korzystać nawet w razie niepogody.
ODPOWIEDZ