Noclegi nad morzem mholiday.eu - opinie

Polecenia hoteli i noclegów.
Awatar użytkownika
izabela-95

Noclegi nad morzem mholiday.eu - opinie

Post autor: izabela-95 »

Witajcie kochani. Szukam jakichś sprawdzonych noclegów nad polskim morzem, bo z tego względu, że dawno po pierwsze nie byłam nigdzie na urlopie. a po drugie jeszcze dawniej nie byłam na wakacjach w naszym kraju, trochę przestałam być zorientowana w polecanych miejscowościach i noclegach. Trafiłam na stronę apartamentów w Sarbinowie, konkretnie https://mholiday.eu - czy ktoś z Was nocował u nich i może podzielić się opinią? Będę naprawdę wdzięczna, bo planuję początkowo krótki urlop może nawet jeszcze zimą, ale dłuższy latem :)

Awatar użytkownika
Slawomir1994

Re: Noclegi nad morzem mholiday.eu - opinie

Post autor: Slawomir1994 »

Jak najbardziej polecam. Jeśli szukasz eleganckich i nowocześnie wyposażonych apartamentów, to zdecydowanie jest to dobry wybór. Przy okazji uważam, że cena jak za taki apartament nad morzem też jest bardzo przystępna. Miła obsługa, warto do nich pojechać.

Awatar użytkownika
domasława-80

Post autor: domasława-80 »

Spędziłam u nich niesamowity tydzień w sierpniu, pod koniec wakacji. Bardzo fajne miejsce. Jak już wyżej zostało napisane, eleganckie, urządzone ze smakiem. Jeśli będę znów wybierać się w tamte okolice, nad polskie morze, to na pewno ponownie postawie na te noclegi w Sarbinowie.

Awatar użytkownika
Iwo63

Post autor: Iwo63 »

Wprawdzie spędziłam u nich tylko jeden weekend, ale byłam bardzo zadowolona. Na pewno wrócę, bo jest to miejsce, do którego chętnie się wraca. Pięknie położone, samo miasteczko jest naprawdę bardzo przyjemne, zachęca do wypoczynku na świeżym powietrzu. Teraz już wiem, że jak noclegi Sarbinowo, to właśnie u nich :)

Awatar użytkownika
gryzelda81

Post autor: gryzelda81 »

Samych apartamentów nie znam, nie miałam jeszcze okazji nocować (chociaż podejrzewam, że to jest tylko kwestia czasu, bo planuję ponownie wybrać się nad morze), nocowałam natomiast w ich domkach, bo nie wiem czy wiecie, w ofercie mają również domki letniskowe w Sarbinowie. Polecam.

Awatar użytkownika
Ładana-78

Post autor: Ładana-78 »

Ja planuję właśnie przyszłoroczne wakacje, taka już moja natura, że wolę mieć zaplanowane wszystko z wyprzedzeniem, nie lubię zaskoczeń, nie lubię też zmian planów ;) te noclegi w Sarbinowie polecili mi znajomi, o których gust się nie martwię, wiem, że można im zaufać, więc ze spokojem rezerwuję termin na swój wypoczynek.

Awatar użytkownika
Adelajda1977

Post autor: Adelajda1977 »

Urlop zimowy nad morzem? Nie wpadłabym na to, bo zawsze jakoś nad morze jeździłam latem, a zimą wybierałam raczej góry - właściwie nie wiem dlaczego, skoro i tak nie jeżdżę na nartach, a zdrowsze spacery mogą okazać się jednak nad morzem, ze względu na sporą dawkę jodu. Jeśli chodzi o apartamenty przy plaży, o które pytasz, mogę z czystym sumieniem zarekomendować.

Awatar użytkownika
inka

Post autor: inka »

Polecam, chociaż nie tylko ze względu na to, że są to faktycznie luksusowe apartamenty nad samym morzem, ale też z sentymentu, bo spędziłam tak z moim mężem miesiąc miodowy (jeśli mamy się ściśle trzymać faktów, to był to tydzień, no ale jednak). Świetne miejsce, super klimat.

Awatar użytkownika
subislawa_98

Post autor: subislawa_98 »

Z całą rodziną spędziliśmy cudowny urlop, dwa tygodnie w czasie wakacji w ich domkach letniskowych. Domki wyposażone kompletnie, niczego nam nie brakowało, czysto, elegancko, przede wszystkim wygodnie. Jeśli interesują Was domki letniskowe nad morzem, to polecam.

Awatar użytkownika
Zenona-86

Post autor: Zenona-86 »

Nie zastanawiaj się, jeśli tylko masz możliwość, jedź! Bo to jest naprawdę piękne miejsce, eleganckie, ale to już zostało wyżej powiedziane. Gdybym tylko miała teraz trochę urlopu, na pewno bym pojechała, nie wiem, czy nawet nie na Sylwestra. Samo Sarbinowo jest fajną miejscowością, bardzo się zmieniło na przestrzeni ostatnich lat, a te noclegi nad morzem, w okolicy chyba najlepsze.

ODPOWIEDZ