Noclegi nad morzem mholiday.eu - opinie

Polecenia hoteli i noclegów.
Awatar użytkownika
izabela-95
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2021, 22:24

Noclegi nad morzem mholiday.eu - opinie

Post autor: izabela-95 »

Witajcie kochani. Szukam jakichś sprawdzonych noclegów nad polskim morzem, bo z tego względu, że dawno po pierwsze nie byłam nigdzie na urlopie. a po drugie jeszcze dawniej nie byłam na wakacjach w naszym kraju, trochę przestałam być zorientowana w polecanych miejscowościach i noclegach. Trafiłam na stronę apartamentów w Sarbinowie, konkretnie https://mholiday.eu - czy ktoś z Was nocował u nich i może podzielić się opinią? Będę naprawdę wdzięczna, bo planuję początkowo krótki urlop może nawet jeszcze zimą, ale dłuższy latem :)
Awatar użytkownika
Slawomir1994
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2021, 11:30

Re: Noclegi nad morzem mholiday.eu - opinie

Post autor: Slawomir1994 »

Jak najbardziej polecam. Jeśli szukasz eleganckich i nowocześnie wyposażonych apartamentów, to zdecydowanie jest to dobry wybór. Przy okazji uważam, że cena jak za taki apartament nad morzem też jest bardzo przystępna. Miła obsługa, warto do nich pojechać.
Awatar użytkownika
domasława-80
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2021, 9:42

Re: Noclegi nad morzem mholiday.eu - opinie

Post autor: domasława-80 »

Spędziłam u nich niesamowity tydzień w sierpniu, pod koniec wakacji. Bardzo fajne miejsce. Jak już wyżej zostało napisane, eleganckie, urządzone ze smakiem. Jeśli będę znów wybierać się w tamte okolice, nad polskie morze, to na pewno ponownie postawie na te noclegi w Sarbinowie.
Awatar użytkownika
Iwo63
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2021, 20:39

Re: Noclegi nad morzem mholiday.eu - opinie

Post autor: Iwo63 »

Wprawdzie spędziłam u nich tylko jeden weekend, ale byłam bardzo zadowolona. Na pewno wrócę, bo jest to miejsce, do którego chętnie się wraca. Pięknie położone, samo miasteczko jest naprawdę bardzo przyjemne, zachęca do wypoczynku na świeżym powietrzu. Teraz już wiem, że jak noclegi Sarbinowo, to właśnie u nich :)
Awatar użytkownika
gryzelda81
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2021, 6:08

Re: Noclegi nad morzem mholiday.eu - opinie

Post autor: gryzelda81 »

Samych apartamentów nie znam, nie miałam jeszcze okazji nocować (chociaż podejrzewam, że to jest tylko kwestia czasu, bo planuję ponownie wybrać się nad morze), nocowałam natomiast w ich domkach, bo nie wiem czy wiecie, w ofercie mają również domki letniskowe w Sarbinowie. Polecam.
Awatar użytkownika
Ładana-78
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2021, 14:04

Re: Noclegi nad morzem mholiday.eu - opinie

Post autor: Ładana-78 »

Ja planuję właśnie przyszłoroczne wakacje, taka już moja natura, że wolę mieć zaplanowane wszystko z wyprzedzeniem, nie lubię zaskoczeń, nie lubię też zmian planów ;) te noclegi w Sarbinowie polecili mi znajomi, o których gust się nie martwię, wiem, że można im zaufać, więc ze spokojem rezerwuję termin na swój wypoczynek.
Awatar użytkownika
Adelajda1977
Posty: 1
Rejestracja: 03 gru 2021, 15:45

Re: Noclegi nad morzem mholiday.eu - opinie

Post autor: Adelajda1977 »

Urlop zimowy nad morzem? Nie wpadłabym na to, bo zawsze jakoś nad morze jeździłam latem, a zimą wybierałam raczej góry - właściwie nie wiem dlaczego, skoro i tak nie jeżdżę na nartach, a zdrowsze spacery mogą okazać się jednak nad morzem, ze względu na sporą dawkę jodu. Jeśli chodzi o apartamenty przy plaży, o które pytasz, mogę z czystym sumieniem zarekomendować.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG .
Awatar użytkownika
inka
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2021, 13:13

Re: Noclegi nad morzem mholiday.eu - opinie

Post autor: inka »

Polecam, chociaż nie tylko ze względu na to, że są to faktycznie luksusowe apartamenty nad samym morzem, ale też z sentymentu, bo spędziłam tak z moim mężem miesiąc miodowy (jeśli mamy się ściśle trzymać faktów, to był to tydzień, no ale jednak). Świetne miejsce, super klimat.
Awatar użytkownika
subislawa_98
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2021, 16:08

Re: Noclegi nad morzem mholiday.eu - opinie

Post autor: subislawa_98 »

Z całą rodziną spędziliśmy cudowny urlop, dwa tygodnie w czasie wakacji w ich domkach letniskowych. Domki wyposażone kompletnie, niczego nam nie brakowało, czysto, elegancko, przede wszystkim wygodnie. Jeśli interesują Was domki letniskowe nad morzem, to polecam.
Awatar użytkownika
Zenona-86
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2021, 21:48

Re: Noclegi nad morzem mholiday.eu - opinie

Post autor: Zenona-86 »

Nie zastanawiaj się, jeśli tylko masz możliwość, jedź! Bo to jest naprawdę piękne miejsce, eleganckie, ale to już zostało wyżej powiedziane. Gdybym tylko miała teraz trochę urlopu, na pewno bym pojechała, nie wiem, czy nawet nie na Sylwestra. Samo Sarbinowo jest fajną miejscowością, bardzo się zmieniło na przestrzeni ostatnich lat, a te noclegi nad morzem, w okolicy chyba najlepsze.

rękawice taktyczne policja
Awatar użytkownika
Baltazar_69
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2021, 3:38

Re: Noclegi nad morzem mholiday.eu - opinie

Post autor: Baltazar_69 »

Bardzo polecam. Wspólnie z żoną spędziliśmy u nich Sylwestra i początek roku. Rewelacyjne, bardzo eleganckie miejsce. Jeśli ktoś z Was planuje urlop nad polskim morzem, zarówno jeśli chodzi o pobyt zimowy, jak i letni, to naprawdę polecam. Naprawdę rewelacyjne apartamenty nad morzem my zapisaliśmy sobie namiary, dlatego, że na pewno chętnie wrócimy.
Awatar użytkownika
Wincenta
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2021, 3:02

Re: Noclegi nad morzem mholiday.eu - opinie

Post autor: Wincenta »

Powiem Wam tak, wprawdzie pandemia pokrzyżowała nam nieco plany wyjazdowe, ale jak to się mówi, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, dzięki temu poznaliśmy sporo pięknych miejsc w naszym kraju. między innymi doceniłam polskie morze, spędziłam jedne z bardziej udanych wakacji w Sarbinowie. No i odkryłam też te domki nad morzem świetne miejsce.

www.plus roaming
Awatar użytkownika
dobiesława
Posty: 1
Rejestracja: 09 gru 2021, 15:58

Re: Noclegi nad morzem mholiday.eu - opinie

Post autor: dobiesława »

Napiszę krótko, naprawdę polecam te apartamenty nad morzem. Wielkim ich plusem jest to, że są położone naprawdę bardzo blisko morza, część apartamentów ma bezpośredni widok na plażę i morze. Na pewno nie znajdziecie w okolicy tak nowocześnie wyposażonych apartamentów, położonych tak blisko plaży, a przy tym w naprawdę bardzo przystępnej cenie. Polecam.
Awatar użytkownika
Angelika
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2021, 11:31

Re: Noclegi nad morzem mholiday.eu - opinie

Post autor: Angelika »

Wprawdzie do wakacji jeszcze kawał czasu, ale tak naprawdę ani się obejrzymy, a już będą wakacje. Dlatego jestem zdania, że warto zaplanować wyjazdy nieco wcześniej, może nawet już teraz. Zeszłoroczny urlop spędziliśmy właśnie w Sarbinowie i planujemy wrócić w tym roku, chociaż na kilka dni. Planujemy wynająć domki letniskowe położone blisko plaży.
Awatar użytkownika
Krystyna93
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2021, 9:11

Re: Noclegi nad morzem mholiday.eu - opinie

Post autor: Krystyna93 »

Spędziłam u nich naprawdę bardzo miły tydzień jesienią zeszłego roku. Jeśli mogę być z Wami szczera, to naprawdę byłam nawet zaskoczona tak wysokim standardem tych apartamentów. Ceny, jak za takie wyposażenie i położenie naprawdę nie są wysokie, dlatego na pewno wrócę, może uda się na majówkę. Polecam apartamenty blisko plaży w Sarbinowie, jak najbardziej.

psychotechnika slask
Awatar użytkownika
Leonarda_79
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2021, 4:45

Re: Noclegi nad morzem mholiday.eu - opinie

Post autor: Leonarda_79 »

Nasze zeszłoroczne wakacje były tak bardzo udane między innymi właśnie dzięki temu, że polecono nam te noclegi nad morzem. Z czystym sumieniem wystawiam im naprawdę pozytywną ocenę - spokojnie dziesięć punktów na dziesięć możliwych. Czysto, przytulnie i naprawdę nowocześnie. Dodatkowym atutem są piękne widoki na okolicę. Rezerwujemy pobyt na weekend majowy.
Awatar użytkownika
Chwalisława95
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2021, 10:06

Re: Noclegi nad morzem mholiday.eu - opinie

Post autor: Chwalisława95 »

Drodzy Państwo, jeśli szukacie luksusowego wypoczynku nad polskim morzem, to jest to naprawdę dobry adres. Komfortowe apartamenty położone blisko plaży, pokoje do wynajęcia nad morzem w bardzo dobrej cenie, super, że udaje się znaleźć tak zwany złoty środek - luksusowe apartamenty w bardzo przystępnych cenach, ja się bardzo cieszę, że odkryłam MHoliday.
Awatar użytkownika
Tatiana1990
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2021, 18:21

Re: Noclegi nad morzem mholiday.eu - opinie

Post autor: Tatiana1990 »

Spędziłam u nich cudowne kilka dni. Gdybym tylko nie musiała wracać, na pewno przedłużyłabym pobyt. Zgadzam się z tym, że warunki są bardzo dobre, duże, przestronne pokoje. Nowocześnie wyposażone. Planuję wrócić w tegoroczne wakacje, może tym razem zamiast apartamentu postawimy na domki letniskowe nad morzem, zobaczymy. A Sarbinowo to bardzo przyjemne miejsce :)
Awatar użytkownika
Magdalena78
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2021, 6:28

Re: Noclegi nad morzem mholiday.eu - opinie

Post autor: Magdalena78 »

Powiem tak, MHoliday to naprawdę bardzo dobre noclegi nad morzem, zarówno, jeśli szukacie miejsca na wypoczynek dla całej rodziny, jak i tylko na romantyczny wyjazd z partnerem czy partnerką. Do wyboru są luksusowe apartamenty nad morzem, albo nowocześniej wyposażone domki letniskowe dla całej rodziny, wielki plus za możliwość wyboru. Polecam to miejsce.
Awatar użytkownika
Wojsława
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2021, 14:26

Re: Noclegi nad morzem mholiday.eu - opinie

Post autor: Wojsława »

Zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami na temat tych noclegów. Jednak z jedną zgadzam się szczególnie, że chyba jedynym plusem tej pandemii jest fakt, że w końcu zaczęliśmy doceniać uroki naszego pięknego kraju, bo wcześniej wiele z nas go nie doceniało. Ja sama odkryłam Sarbinowo i okolice właśnie dzięki temu, a przy tym apartamenty nad morzem MHoliday.
Awatar użytkownika
Miron-60
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2021, 19:25

Re: Noclegi nad morzem mholiday.eu - opinie

Post autor: Miron-60 »

Przyznaję, że szukaliśmy stosunkowo na szybko noclegu nad morzem, więc nie liczyliśmy na jakieś luksusy, a powiem szczerze, że naprawdę jesteśmy totalnie zaskoczeni jakością pokoju, który dostaliśmy. Faktycznie, bez dwóch zdań jest to apartament nad morzem, z czystym sumieniem można go tak nazwać, to naprawdę nie jest naciągany tekst, Super! Polecam!
Awatar użytkownika
Melchior_66
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2022, 5:01

Re: Noclegi nad morzem mholiday.eu - opinie

Post autor: Melchior_66 »

Bardzo dobra cena, szczególnie jak na noclegi nad morzem - w takich warunkach. Przestronne, eleganckie i po prostu komfortowe pokoje sprawiają, że nawet sam pobyt w nich jest wypoczynkiem. Byłam z narzeczonym pierwszy raz u Państwa, ale na pewno nie ostatni. Już planuję wiosenny powrót, kiedy tylko pogoda się trochę wyklaruje, nie mogę się doczekać.
Awatar użytkownika
zaida_93
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2022, 1:16

Re: Noclegi nad morzem mholiday.eu - opinie

Post autor: zaida_93 »

Nigdy nie byłam nad morzem inną porą roku niż latem, a ostatnio zaczęłam się zastanawiać, że to błąd. No i właśnie dlatego, wiosną planujemy przyjechać do Sarbinowa, dlatego, że znajomi polecili nam te komfortowe apartamenty nad morzem. Rewelacyjna lokalizacja, a z tego co wiem, też naprawdę rozsądne ceny. Planuję zarezerwować termin w najbliższych dniach.
Awatar użytkownika
liliana_97
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2021, 3:53

Re: Noclegi nad morzem mholiday.eu - opinie

Post autor: liliana_97 »

A ja ponownie odkryłam polskie morze dzięki pandemii. I chyba za to jedno powinnam być jej wdzięczna. Wcześniej, właściwie od piętnastu lat każdego roku wybierałam wyjazdy zagraniczne, a teraz wiem, że Polska jest naprawdę pięknym krajem, który warto zwiedzać. W Sarbinowie cudownie się odpoczywa. Świetne są te noclegi nad morzem, dobra cena, tak jak inni wspominają.

osp uszew
Awatar użytkownika
Dżamila
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2021, 5:12

Re: Noclegi nad morzem mholiday.eu - opinie

Post autor: Dżamila »

Tak, polecam te noclegi. To są naprawdę luksusowe apartamenty blisko morza, a w rozsądnej cenie. Ja jestem pod wrażeniem, a spędziłam tam naprawdę cudowne dwa tygodnie w zeszłym roku. Pokoje są czyste, wyposażone we wszystko co niezbędne do życia na wakacjach, jakość urządzenia pokoju z dbałością o każdy szczegół. I to naprawdę widać, tak jak inni piszą, jest elegancko
Awatar użytkownika
Gracjan_72
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2021, 4:01

Re: Noclegi nad morzem mholiday.eu - opinie

Post autor: Gracjan_72 »

My akurat byliśmy tylko na wyjeździe kilkudniowym, konkretnie była to weekendowa wyprawa całą rodzinką, jesienią zeszłego roku, konkretnie we wrześniu. Pomimo tego, że pogoda wiadomo, jak to we wrześniu nad polskim morzem nie była już plażowa, to bardzo miło spędziliśmy czas. My akurat zdecydowaliśmy się na domki do wynajęcia nad morzem. Też polecam.
Awatar użytkownika
Lila77
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2022, 14:56

Re: Noclegi nad morzem mholiday.eu - opinie

Post autor: Lila77 »

W zeszłym roku naprawdę długo zastanawiałam się, gdzie najlepiej byłoby nam wyjechać na wakacje i wiecie co, naprawdę ogromnie się cieszę, że postawiłam właśnie na Sarbinowo, ale konkretnie na wyjęcie noclegu od mholiday.eu - nie wiem co jeszcze mogłabym dodać do powyższych pozytywnych opinii. Na pewno to, że to są rewelacyjnie pokoje nad morzem. :)
Awatar użytkownika
halszka-91
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2022, 16:43

Re: Noclegi nad morzem mholiday.eu - opinie

Post autor: halszka-91 »

Powiedzcie sami, czy też, podobnie do mnie, tak bardzo czekacie na to, aż poprawi się pogoda i będzie już nieco cieplej? Naprawdę czekam na wiosnę, tym bardziej dlatego, że namówiłam męża na wiosenny wyjazd nad morzem, pospacerować po plaży i powdychać jodu. Słyszałam, że to są apartamenty blisko plaży, znajomi mi ich bardzo polecali, więc jedziemy :)

jak ściągać gry
Awatar użytkownika
Pachomiusz68
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2021, 10:15

Re: Noclegi nad morzem mholiday.eu - opinie

Post autor: Pachomiusz68 »

Myślę, że my będziemy mieli z tym miejscem szczególne wspomnienia i dlatego tym bardziej się cieszę, że zdecydowałem się na to, żeby właśnie tutaj zaprosić moją partnerkę i się jej oświadczyć. Plan był inny, żeby na plaży, ale akurat pech chciał, że cały dzień padał deszcz, że zdecydowałam, że apartament z widokiem na morze też będzie dobrą opcją. :)
Awatar użytkownika
Szarlin-60
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2022, 17:45

Re: Noclegi nad morzem mholiday.eu - opinie

Post autor: Szarlin-60 »

No jeśli się zastanawiacie, czy warto pojechać nad polskie morze i wybrać te konkretne apartamenty, to ja powiem tylko tyle - nie zastanawiajcie się dłużej! Na pewno nie znajdziecie tak komfortowych noclegów, w tej cenie. Bo to faktycznie nie są pokoje, to są apartamenty do wynajęcia nad morzem. Ja na pewno będę wracać, zamierzam być częstym gościem.
ODPOWIEDZ