Petit Hotel Praga

Polecenia hoteli i noclegów.
Awatar użytkownika
Wojteczkowaty
Posty: 2
Rejestracja: 03 kwie 2019, 23:28

Petit Hotel Praga

Post autor: Wojteczkowaty »

Polecam Hotel w Pradze - Le Petit Hotel Praga. Naprawdę świetne miejsce, oferujące komfort i wygody hotelu za śmiesznie niską kwotę.

Haczyk? Jest, niestety, ale bardzo strawny - pokoje są naprawdę niewielkie. Mnie osobiście to nie przeszkadza - rezerwuję nocleg z myślą, że będę zwiedział miasto, czyli wypad do Pragi, a nie grzanie kanapy w hotelu. Dlaczego ten Praga Hotel jest warty polecenia? Jak wspomniałem, jest naprawdę tani. O czym jednak jeszcze nie wspomniałem to fakt, że jest świeżo po renowacji, i wszystko dosłownie pachnie nowością, w tym hotelu nie ma mowy o żadnym grzybie czy nawet nieświeżych elementach.

Z racji, że zawsze najbardziej w takich podróżach boję się tego, że trafię na okropnie zapyziały hotel, miejsce, jak Le Petit Praga Hotel jest dla mnie dosłownie noclegowym zbawieniem, lepszym, niż apartamenty i inne wynalazki - i myślę, że może być też dla Was.

Z twardych faktów - serwują akceptowalnie dobre śniadania, z bekonem, jajkami etc - w sam raz na wypad do Pragi. Lokalizacja jest baardzo wygodna - zaraz obok stacji Metra Holeszowice, z której jest doskonały dojazd do centrum Pragi.

Generalnie - bardzo mocno polecam Le Petit Hotel Praga! Szczególnie, jeżeli chcecie nie złamać budżetu i znaleźć fajny, tani hotel w Pradze (a kto by nie chciał!)
Awatar użytkownika
Tatiana
Posty: 117
Rejestracja: 11 mar 2019, 16:49

Re: Petit Hotel Praga

Post autor: Tatiana »

W Czechach to akurat do Bohumina bardzo lubię jeździć - http://www.podzielonymdebem.pl/pl.html Oni tam mają naprawdę fajne pokoje no i do tego można się na piwne spa zapisać co dla mnie jest najlepszym sposobem na relaks
ODPOWIEDZ