Polskie wybrzeże

Polecenia hoteli i noclegów.
Jowitam

Polskie wybrzeże

Post autor: Jowitam »

Lubicie polskie morze? Ja uważam, że jest naprawdę niedoceniane. Jasne, pogoda w naszym kraju jest w stanie spłatać figle, ale tak naprawdę, jeśli nastawić się nie tylko na plażowanie, to jest co robić - można wypocząć. Znacie jakiś hotel w Krynicy Morskiej? W dobrej cenie?
lótka

Re: Polskie wybrzeże

Post autor: lótka »

A Świnoujście wchodzi w grę? Dokładnie tam znajduje się Hotel Villa Herkules https://www.villaherkules.pl/pokoje , który mógłby Ci przypaść do gustu. Na miejscu wypocząłem za wszystkie czasy, okolica okazała się równie porywająca. Myślę, że i Ty znajdziesz tam coś dla siebie. Pokoje noclegowe są niezwykle komfortowe.
Awatar użytkownika
nosleep
Posty: 65
Rejestracja: 13 mar 2019, 11:22

Re: Polskie wybrzeże

Post autor: nosleep »

Moim zdaniem wakacje nad morzem to super sprawa, szczególnie jeśli ma się małe dzieci. My w tym roku byliśmy w Pobierowie i było naprawdę ekstra. Mam 4 letniego syna, więc dla niego zabawa na plaży była czymś naprawdę super :) Noclegi w pobierowie zamawiałam przez stronę wakacjon.pl. Tam zebrane są różne oferty, więc można szybko i bez problemu zarezerwować wybrane noclegi. Ja zawsze rezerwuje dużo wcześniej, bo potem w sezonie ciężko trafić na fajną miejscówkę.
ODPOWIEDZ