Gadżety erotyczne sklep

W co ubrać się na wakacje? Jaką odzież ze sobą zabrać? Praktyczne porady!
Awatar użytkownika
Tatiana
Posty: 117
Rejestracja: 11 mar 2019, 16:49

Re: Gadżety erotyczne sklep

Post autor: Tatiana »

ja byłam sceptyczna pod tym względem dopóki nie kupiłam jajeczka lush. Takie małe urządzenie a takie możliwość i przyjemność. Uwielbiamy używać go w łóżku z mężem, ale nie będę oszukiwać, od czasu do czasu włączam je też sama
Awatar użytkownika
jolka952
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2019, 23:52

Re: Gadżety erotyczne sklep

Post autor: jolka952 »

Ten odnośnik wygląda na bardzo wartościową propozycję. Przyjrzę się temu z pewnością.
Czasem człowiek potyka się o prawdę, ale w większości przypadków podnosi się i idzie dalej swoją drogą.
Awatar użytkownika
miloks
Posty: 14
Rejestracja: 17 maja 2020, 21:21

Re: Gadżety erotyczne sklep

Post autor: miloks »

też sobie kilka gadżetów kupiliśmy bo niestety ostatnio średnio nam się układało w łózku, nie wie czy to kwestia monotonii, stresu ale seks kończył się bardzo szybko, poczułem sie tym mega zdołowany, bo wcześniej to cała noc mogliśmy działać, znajomy mi polecił tabletki maxon active, postanowiłem spróbować i to był strzał w dziesiątkę, seks znów jest świetny i ja się czuję pewniej w łóżku, teraz biorę sporadycznie jak mamy w planach maraton :D
Awatar użytkownika
girl
Posty: 53
Rejestracja: 22 mar 2019, 22:31

Re: Gadżety erotyczne sklep

Post autor: girl »

Problem jest taki, że gadżetów i akcesoriów jest naprawdę sporo i to my, przeglądając takie strony https://eropteka.pl/kategoria/produkty/akcesoria/bdsm/ , musimy sobie odpowiedzieć na pytanie, na czym nam tak naprawdę zależy. Bo przecież jeden będzie chciał na ostro, inny delikatnie, a jeszcze inny będzie lubił przebieranki ;) .
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 346
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:37
Kontakt:

Re: Gadżety erotyczne sklep

Post autor: mczay »

Używanie takich gadżetów sprawia, że wiele osób radzi sobie w ten sposób z problemami z potencją, ponieważ bardziej one pobudzają. Niestety nie zawsze jest to skuteczne, dlatego wejdźcie sobie na stronę http://precision.stanford.edu/forum/rea ... ibido-Back po to, aby sprawdzić wazne informacje.
juśka

Re: Gadżety erotyczne sklep

Post autor: juśka »

a jak u was z zabezpieczeniem?

teleskop opticon starranger opinie
Awatar użytkownika
Terenia
Posty: 110
Rejestracja: 28 mar 2019, 12:00

Re: Gadżety erotyczne sklep

Post autor: Terenia »

Dla mnie to podstawa udanego seksu tak naprawdę. Stres, obawa przed wpadką sprawiał, że nie czerpałam z niego tyle co teraz jak stosuję belarę. Teraz to sama inicjuję zbliżenia, nie powiem mąż zadowolony. Dużo daje skuteczne zabezpieczenie.
ODPOWIEDZ