wyjście na kolację

W co ubrać się na wakacje? Jaką odzież ze sobą zabrać? Praktyczne porady!
Awatar użytkownika
natalia
Posty: 19
Rejestracja: 03 lip 2020, 21:00

wyjście na kolację

Post autor: natalia »

Musze przyznać, że moda to nie jest to na czym się znam. Jednakże mam okazję ku temu aby dobrze wyglądać ponieważ kolega zaprosił mnie na kolację - więc sami rozumiecie :D. Nie wiem co wybrać i w czym będę dobrze wyglądać. Może doradzicie co teraz jest modne?

gry super stadia
danuśka

Re: wyjście na kolację

Post autor: danuśka »

Wybierając się na kolację warto wyglądać jak milion dolarów. Szczególnie jeśli okazja jest ku temu poważna. Ja się na taką kolację szykowałam i zastanawiałam się jaki naszyjnik będzie odpowiedni do wybranej przeze mnie sukienki. Wiadomo że nie każda biżuteria pasuje do wszystkiego. W sieci natrafiłam na naprawdę fajny poradnik w tym temacie http://www.forum-lodz.pl/weblog_entry.php?e=47 . Dzięki informacjom w nim zawartym wiedziałam już na co zwracać uwagę.
Awatar użytkownika
Sofia
Posty: 124
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:40
Kontakt:

Re: wyjście na kolację

Post autor: Sofia »

Świetne miejsca uda się dzisiaj znajdować w sieci, ale również ubrania i dodatki takie jak plecak męski 2019. Jak najbardziej co jakiś czas przyda się coś nowego w garderobie i można się inspirować także tym, co znajdujemy w sieci. Można mieć mnóstwo dodatków do codziennych i eleganckich kreacji.
netpodroze.pl
ODPOWIEDZ