bak-travel.pl - opinie

W tym dziale znajdziesz opinie o polskich firmach. Wymieniaj się z innymi użytkownikami doświadczeniem i wiedzą o dowolnych przedsiębiorcach.
Awatar użytkownika
hanna_68

bak-travel.pl - opinie

Post autor: hanna_68 »

Czy ktoś z Was korzystał z oferty firmy bak-travel https://bak-travel.pl/ ? Czy możecie podzielić się wrażeniami, opiniami? Dajcie znać jak przebiegała współpraca i czy jesteście zadowoleni.

Awatar użytkownika
Radomir_76

Re: bak-travel.pl - opinie

Post autor: Radomir_76 »

Jeśli chodzi o kulig w Bieszczadach to tylko ta firma. Było fantastycznie, chętnie skorzystam również w nadchodzącym sezonie. Mam nadzieję że pogoda pozwoli na organizację takiej przejażdżki.

Awatar użytkownika
boryslaw81

Post autor: boryslaw81 »

Mnie zainteresowała wycieczka Duża Pętla Bieszczadzka - korzystałam latem, ale chętnie wrócę w te miejsca także zimą (zimowa wycieczka również jest organizowana). Przepiękne widoki, dobra organizacja i ceny również bardzo fajne.

Awatar użytkownika
julia1961

Post autor: julia1961 »

Kocham Bieszczady, ale dzięki tej firmie pokochałam je jeszcze bardziej. Skorzystałam z oferty: Magiczne Bieszczady. To była niesamowita przygoda. Każdemu polecam. Jeśli tylko lubicie piękne widoki i krajobrazy - ta wycieczka jest dla Was.

Awatar użytkownika
Ludwik

Post autor: Ludwik »

Jeśli chcielibyście skoczyć na fajną wyprawę to z oferty tej firmy polecam: wycieczka do Lwowa. Wspaniała przygoda. Można naprawdę dużo zobaczyć, zwiedzić, dowiedzieć się o tym mieście. Super cena i bardzo dobra organizacja.

Awatar użytkownika
Benedykta_67

Post autor: Benedykta_67 »

Marzy Wam się wycieczka do Lwowa? Z tą firmą spokojnie możecie się wybrać, wycieczka jest bardzo fajnie zorganizowana, z pomysłem. Przewodnik - super, dużo można dowiedzieć się o tym mieście. Jeśli tylko macie wolny termin - śmiało. Na pewno nie będziecie żałować.

Awatar użytkownika
Kornel

Post autor: Kornel »

Jeśli chcecie wybrać się na najpiękniejszą możliwą wycieczkę, to polecam Wam z oferty tej firmy: Kolej zakarpacka. Coś niesamowitego, przeżycia, widoki, wszystko. To prawdziwa magia. Czułam się jak w innym świecie. Ja wróciłam bardzo zadowolona i na pewno znów się wybiorę.

Awatar użytkownika
Zachariasz_80

Post autor: Zachariasz_80 »

Przepiękne, magiczne, wyjątkowe Bieszczady. Kulig w Bieszczadach, to jest coś co chce się powtarzać co roku. Firma rzetelna, organizacja na piątkę z plusem. Lubię te ich wycieczki, co jedna to fajniejsza. A wybór jest naprawdę duży. Serdecznie polecam.

Awatar użytkownika
Konstancja63

Post autor: Konstancja63 »

Moja ulubiona wycieczka z oferty tej firmy to Duża pętla bieszczadzka - jeśli chcecie poznać ten region. Przepiękne, malownicze krajobrazy, dzikość natury, bardzo ciekawe opowieści. Jeśli kochacie takie klimaty - ta wycieczka jest dla Was. Ja uwielbiam.

Awatar użytkownika
cina_96

Post autor: cina_96 »

To fajna firma która organizuje wycieczki jednodniowe, nie tylko po Bieszczadach, ale te po Bieszczadach są po prostu bardzo wyjątkowe. Jeśli szukacie czegoś wyjątkowego, jeśli lubicie przyrodę i piękne krajobrazy, to koniecznie wybierzcie się na jakąś wycieczkę organizowaną przez nich.

ODPOWIEDZ