Polowczyk Jarosław Usługi Remontowo-Budowlane

W tym dziale znajdziesz opinie o polskich firmach. Wymieniaj się z innymi użytkownikami doświadczeniem i wiedzą o dowolnych przedsiębiorcach.
Szarlota

Polowczyk Jarosław Usługi Remontowo-Budowlane

Post autor: Szarlota »

Bardzo mi pomogli w rozwiązaniu problemów.
donajna

Re: Polowczyk Jarosław Usługi Remontowo-Budowlane

Post autor: donajna »

Nie znam się kompletnie na tym, co może mi odpowiadać, a co nie, niemniej jednak możemy sobie o takich usługach porozmawiać, bo jak dla mnie, to mam nadzieję, że sprawdzimy coś takiego https://www.mgprojekt.com.pl/willa-floryda-5 do wybudowania i na pewno będziemy poszukiwać oszczędności. Więc po prostu poszukajmy, co to ma być i jak ma być.
emmanuel

Re: Polowczyk Jarosław Usługi Remontowo-Budowlane

Post autor: emmanuel »

Jakoś nie mogę sobie tego wszystkiego wyobrazić, że po prostu sprawdzam sobie niektóre elementy i dla mnie na pewno wartością samą w sobie jest coś takiego jak czym usunąć pleśń z silikonu , bo jednak nie mam w tym kontekście wiedzy. A to jest bardzo niefajne estetycznie.
wezousta

Re: Polowczyk Jarosław Usługi Remontowo-Budowlane

Post autor: wezousta »

Jeśli Wam powiem, że będziemy remontować i do tego będzie nam potrzebne coś takiego jak lakier do drewna na zewnątrz ,to jaką firmę mi polecicie? Ja sobie naprawdę nie znam się na tym, a jednak bardzo mi zależy, żeby całość się ładnie prezentowała.
ODPOWIEDZ