Psychiatra

Polecamy strony ze sprzętem, walizkami, usługi transportowe, strony do wyszukiwania lotów i noclegów.
noreś

Psychiatra

Post autor: noreś »

Czy psycholog jest lepszy od psychiatry? Czy może jednak psychiatra jest lepszym rozwiązaniem? A może to kwestia problemu z jakim idzie się do specjalisty? Czy u psychiatry zawsze jest terapia indywidualna czy zdarzają się grupy?
karła

Re: Psychiatra

Post autor: karła »

Mnie wystarczyły regularne wizyty u psychologa, aby dojść do siebie po stracie bliskiej mi osoby. I tak korzystałam z opcji online, w https://wetalk.pl/ bo stety czy niestety, ale nie miałam nastroju na wyjścia z domu. Uważam, że to świetne rozwiązanie.
Tośka21

Re: Psychiatra

Post autor: Tośka21 »

Najważniejsze to być świadomym tego, z czyjego wsparcia warto byłoby skorzystać. Ja uważam, że koniecznie powinniście wybierać jak najlepsze miejsca, dlatego też Klinika PsychoMedic.pl w Warszawie powinna okazać się dla Was szczególnie korzystnym wyborem. Najlepiej zadzwońcie pod 22 253 88 88 i umówcie się na wizytę. Przyjmują przez 7 dni w tygodniu, więc nie będziecie mieli problemów z terminami.
Awatar użytkownika
marbecki
Posty: 18
Rejestracja: 26 sie 2020, 23:43

Re: Psychiatra

Post autor: marbecki »

To zależy od wielu czynników i samego problemu. Ja miałem pewne problemy z bezsennością, niską samooceną itp, gdzie otrzymałem pomoc w centrum Damiana https://www.damian.pl/zdrowie-psychiczne/ . Lekarz zapoznał się szczegółowo z moim problemem, objawami, a następnie stopniowo układał wszystko na nowo w mojej głowie. łatwo nie było, ale jest dobrze i to po prostu czuje.
Tośka21

Re: Psychiatra

Post autor: Tośka21 »

Właśnie dlatego powinniście się dobrze zastanowić nad tym, jakie leczenie warto byłoby podjąć w Waszym przypadku. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście zajrzeli do https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ i sami się przekonali, co będzie dla Was najlepsze. To ważna rzecz, dlatego też koniecznie zapoznajcie się z tymi informacjami!
ODPOWIEDZ