Atrakcyjne nadmorskie miejsce na wesele?

Mazury, morze, góry czy weekendowy city break? Polecane kierunki, piękne miejsca, tania turystyka w naszym kraju.
Awatar użytkownika
Irysek
Posty: 10
Rejestracja: 09 maja 2020, 18:16

Atrakcyjne nadmorskie miejsce na wesele?

Post autor: Irysek »

Atrakcyjne nadmorskie miejsce na wesele?
Czy możecie mi podpowiedzieć które miasta, ośrodek, sala weselna by się nadały na takie naprawdę magiczne wesele organizowane nad morzem?
Jakies rekomendacje?
Awatar użytkownika
Beta0
Posty: 44
Rejestracja: 23 lut 2019, 13:36

Re: Atrakcyjne nadmorskie miejsce na wesele?

Post autor: Beta0 »

Pałac Manowce - znajomi tam robili wesele, magiczne miejsce :) i bardzo luksusowe
Awatar użytkownika
Rwetes
Posty: 18
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:09

Re: Atrakcyjne nadmorskie miejsce na wesele?

Post autor: Rwetes »

Ja z kolei byłem jakiś czas temu z koleżanką na weselu przyjaciółki, robiła wesele w Mielnie
w tym miejscu: https://herbalsglamping.eu/imprezy-okol ... ng-mielno/
i powiem szczerze, że byłem pod wrażenie, gości full, atrakcje, widoki cudowne, plaża w tle,
sesja zdjęciowa razem z gośćmi na tle morza i do tego extra noclegi,
mieliśmy i świetne weselisko i dobry czas na doładowanie akumulatorów, bo z dala od miasta, morze, las, wspaniale
Awatar użytkownika
sophia
Posty: 135
Rejestracja: 16 mar 2019, 13:53

Re: Atrakcyjne nadmorskie miejsce na wesele?

Post autor: sophia »

Jeżeli szukacie atrakcyjnego miejsca na wesele w Pogorzelicy, to tutaj wydaje mi się że świetnie sprawdzi się ośrodek Sandra SPA w https://www.sandraspa.pl/ . Jest to wyjątkowe, klimatyczne miejsce, które zachwyci niemalże każdego. U nich macie zapewnioną pełną obsługę, także nie musicie o nic się martwić.
Turystka
Posty: 473
Rejestracja: 08 maja 2019, 20:32

Re: Atrakcyjne nadmorskie miejsce na wesele?

Post autor: Turystka »

Bez względu na to, gdzie dokładnie będzie się odbywało Wasze wesele, nie może na nim moim zdaniem zabraknąć fotobudki Wynajem czegoś takiego wbrew pozorom wcale nie jest drogi, więc jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ;)
ODPOWIEDZ