Co spakować na urlop

Mazury, morze, góry czy weekendowy city break? Polecane kierunki, piękne miejsca, tania turystyka w naszym kraju.
somi

Co spakować na urlop

Post autor: somi »

Co wy na to żeby powrzucać zdjęcia waszych zestawów must have na wyjazdy urlopowe? Rzeczy, które się super sprawdzają i zawsze zabieracie ...ja często mam za dużo bagażu, bo moje zestawy lubię mieć dopasowane kolorystycznie, ale nie mam jeszcze dobrze skomponowanej szafy pod tym względem..chętnie bym zainwestowała w dobre uniwersalne ubrania typu krotkie spodenki, długie przewiewna spodnie...myślę jakie buty zabrać do zwiedzania z myślą o kamienistych ścieżkach w gorącej Grecji...
irgala

Re: Co spakować na urlop

Post autor: irgala »

Wyjeżdżając do Hiszpanii (temp. dochodzą do 40 stopni) biorę głównie sukienki z lnu, jedną mam od polskich projektantów a resztę odkupiłam za 1/3 ceny z drugiej ręki poprzez Vined (perełki o ciekawym kroju) oraz lniane spodnie z szerokimi nogawkami. Do tego 2 cieniutkie sweterki, gdyby w klimatyzowanych pomieszczeniach było za zimno. Chustkę wokół szyi do samolotu, na nogi sprawdzone sandały. Okulary przeciwsłoneczne ( u mnie klasyk ray ban wayfarer) i obowiązkowo kapelusz na głowę.
Obrazek
CELCAMP.pl

Re: Co spakować na urlop

Post autor: CELCAMP.pl »

Jadąc kamperem na wakacje mamy przy sobie wszystkie potrzebne rzeczy. Wystarczy doposażyć kampera w rowery i rzeczy osobiste. href="https://celcamp.pl/"- Podróżowanie kamperem daje wyjątkowe poczucie wolności. Decydujesz kiedy, gdzie i na jak długo się zatrzymasz. Nie musisz rezerwować noclegów i spędzać urlopu w jednym miejscu. Podróżujesz w komfortowych warunkach i spędzasz wolny czas w ulubiony sposób.
Simona

Re: Co spakować na urlop

Post autor: Simona »

Wakacje to jeden z najbardziej wyczekiwanych sezonów w roku. Planowanie oczywiście możemy zacząć dużo wcześniej i jest to dobre podejście. Nie możemy przecież zapomnieć o odpowiednim wyposażeniu, w zależności od aktywności jakie mamy zamiar uprawiać. Jedną z popularniejszych jest jazda na rowerze, szczególnie gdy mówimy o wyjeździe w zupełnie nowe otoczenie. Poznawanie malowniczych okoliczności powinno być oparte o bezpieczeństwo. Podstawą jest kask ochronny oraz okulary. Pytanie tylko jakie będą najlepsze w najtrudniejszych warunkach? Wybierając okulary rowerowe - https://www.brylano.com/pl/c/Okulary-rowerowe/368 warto skupić się na ich parametrach. Najskuteczniejsze w walce z promieniami oślepiającego słońca będą szkła polaryzacyjne. Wystarczy poczytać szczegóły na ten temat by szybko przekonać się do zakupu.
ODPOWIEDZ