Meteor-turystyka.pl opinie

Mazury, morze, góry czy weekendowy city break? Polecane kierunki, piękne miejsca, tania turystyka w naszym kraju.
Awatar użytkownika
Adelajda-66
Posty: 6
Rejestracja: 20 maja 2019, 17:34

Meteor-turystyka.pl opinie

Post autor: Adelajda-66 »

Cześć! Macie jakieś opinie na temat meteor-turystyka.pl? Robię listę najlepszych wyszukiwarek noclegów, żeby porównać różne oferty. Rezerwowaliście tam jakieś noclegi? Jak oceniacie tę stronkę?
Awatar użytkownika
celina1984
Posty: 7
Rejestracja: 06 sie 2019, 10:40

Re: Meteor-turystyka.pl opinie

Post autor: celina1984 »

Mam raczej pozytywne odczucia. Łatwy system wyszukiwania, dużo ofert i to w każdym przedziale cenowym. Także znajdziesz coś tańszego i coś droższego 😊.
Awatar użytkownika
Gloria88
Posty: 6
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:35

Re: Meteor-turystyka.pl opinie

Post autor: Gloria88 »

Często wyszukuję różnych noclegów na meteor-turystyka.pl i mam dobrą opinie na temat tej strony. Ofert jest sporo, atrakcyjne last minute, jesienne okazje, sylwestrowe – wszystko co potrzebne do dobrego wyjazdu!
Awatar użytkownika
hugon_87
Posty: 4
Rejestracja: 12 maja 2019, 21:12

Re: Meteor-turystyka.pl opinie

Post autor: hugon_87 »

Rezerwowałem i jestem zadowolony. Znalazłem nocleg nad morzem w bardzo atrakcyjnej cenie w szczycie sezonu. Zauważyłem, że sporo jest tam takich atrakcyjnych ofert w ciekawych miejscach wypoczynkowych.
Awatar użytkownika
eleonora1972
Posty: 7
Rejestracja: 30 mar 2019, 17:01

Re: Meteor-turystyka.pl opinie

Post autor: eleonora1972 »

Śmiało możesz tam szukać noclegu! Strona jest bardzo czytelna, a ofert naprawdę dużo. Wszystkie ważne informacje na temat wybranego noclegu są jasno napisane – więc bardzo przyjemnie porównuje się oferty.
Awatar użytkownika
Promyk
Posty: 9
Rejestracja: 19 lip 2019, 15:33

Re: Meteor-turystyka.pl opinie

Post autor: Promyk »

Również polecam! Wraz z mężem mamy same pozytywne opinie o meteor turystyka. Udało nam się tam wyrwać bardzo atrakcyjną ofertę last minute i wyjechać w piękne, polskie góry 😊.
Awatar użytkownika
Luborada
Posty: 7
Rejestracja: 26 lut 2019, 0:56

Re: Meteor-turystyka.pl opinie

Post autor: Luborada »

7: Meteor-turystyka.pl to według mnie jedna z najwygodniejszych wyszukiwarek. Wolna od zbędnych reklam, wyskakujących okienek i innych drażniących rzeczy. Noclegów jest bardzo dużo i to w fajnych domkach – przynajmniej w Zakopanym. Innych lokalizacji nie sprawdzałam, ale też na pewno są różne ciekawe opcje!

strój harcerski dla dziewczynki
Awatar użytkownika
Marwa
Posty: 48
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:21

Re: Meteor-turystyka.pl opinie

Post autor: Marwa »

Nie znam, nie korzystałam, ale jestem na każdą opcję otwarta:) Jeżeli chodzi o planowanie wakacji to na pewno można sobie wszystko fajnie na własną rękę załatwić. Robiliście już tak? Są przeróżne wyszukiwarki lotów i hoteli. Podobno też Payback w eSky działa bardzo dobrze. Można tak przy częstym podróżowaniu, rezerwacjach, zbierać punkty payback. Weźcie pod uwagę różne opcje, internet na prawdę bardzo dużo ich daje. Tanie podróżowanie to obecnie nie jest nic trudnego. Ja już mam nawet plany na tą zimę.
ODPOWIEDZ