Outsourcing logistyczny

Mazury, morze, góry czy weekendowy city break? Polecane kierunki, piękne miejsca, tania turystyka w naszym kraju.
Awatar użytkownika
AdeleHundl
Posty: 95
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:15

Outsourcing logistyczny

Post autor: AdeleHundl »

Wiele ostatnio o tym czytałem i podobno dobra firma tego typu potrafi skutecznie postawić firmę na nogi. Jest też świetnym rozwiązaniem dla młodych przedsiębiorców. Z czasem oczywiście można się tym zająć samemu. Nie bez powodu prowadzenie firmy staje się coraz prostsze. Tu https://seito.pl/ znajdziecie więcej informacji.
Jednak smutek jest gościem, którego niełatwo się pozbyć.
Awatar użytkownika
dżolo
Posty: 50
Rejestracja: 25 lut 2020, 20:54

Re: Outsourcing logistyczny

Post autor: dżolo »

Współpraca z firmą zewnętrzną specjalizującą się w logistyce i magazynowaniu bardzo się opłaca. Dzięki usłudze można nie tylko usprawnić działanie swojego przedsiębiorstwa ale też zoptymalizować koszty. Najlepsi z branży pomagają również w projektowaniu powierzchni magazynowych, taką propozycję przedkłada firma KMC Services, na stronce https://kmc-services.com.pl/magazynowan ... magazynow/ wszystko jest dokładnie opisane. Gdy latem będę rozbudowywał halę magazynową chętnie skorzystam z ich wiedzy i wsparcia.
Awatar użytkownika
Willy
Posty: 66
Rejestracja: 19 cze 2020, 13:29

Re: Outsourcing logistyczny

Post autor: Willy »

Jeśli potrzebujecie sprzętu ciężkiego to polecam zajrzeć na https://pl.gefco.net/pl/branze/heavy-equipment/. Wszystkim się zajmą, pomogą i zagwarantują najwyższą jakość usług.
kapiś033

Re: Outsourcing logistyczny

Post autor: kapiś033 »

No, a nie lepiej też od razu postawić na outsourcing magazynowy, zamiast rozmyślać co nam się przyda w magazynie. Ja decydowałam się na współpracę z firmą zajmującą się tym outsourcingiem - https://packfully.pl/oferta/fulfilment/#magazynowanie i była to bardzo dobra decyzja. Otrzymałam w pełni wyposażony magazyn o odpowiedniej wielkości. Na dodatek koszt usługi nie jest odczuwalny. Do tego firma sama ten magazyn prowadzi, sprawdzają stany magazynowe, robią inwentaryzację, zwroty (jeśli prowadzisz sprzedaż internetową), no i mają odpowiednie ubezpieczenia.
Awatar użytkownika
Marwa
Posty: 48
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:21

Re: Outsourcing logistyczny

Post autor: Marwa »

Generalnie outsourcing to bardzo dobry pomysł i wiele firm korzysta z takiej opcji. Nie tylko outsourcing logistyczny, ale i także księgowości, czy też outsourcing IT. Co do magazynu to również i odpowiednie maszyny są koniecznością. Zobaczcie sobie tak wózki widłowe od firmy Gizo. Jeżeli chodzi właśnie o taki sprzęt to w tej firmie znajdziecie świetne propozycje i to nie tylko na sprzedaż, ale i z opcją wynajmu.
uluś

Re: Outsourcing logistyczny

Post autor: uluś »

Dokładnie też jestem zdania że teraz warto iść z postępem czasu i korzystać z nowości jakie oferuje nam kraj. My jakiś czas temu zdecydowaliśmy się na outsourcing księgowości więcej na temat tego modelu współpracy można poczytać na http://www.extor.pl/5-najwazniejszych-z ... ypu-uslug/. Wydaje mi się że dla większości firm to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie
Krzyś

Re: Outsourcing logistyczny

Post autor: Krzyś »

Co by nie mówić to jak najbardziej sam outsourcing jest bardzo fajną sprawą i ja właśnie również rozważam outsourcing korporacyjny. Tym bardziej, że jakiś czas temu miałem okazję o nim przeczytać na stronie http://www.pracujemy.eu/outsourcing-koo ... ym-polega/ i wiem teraz, że jest to rozwiązanie wręcz idealne dla mnie.
ODPOWIEDZ