Restauracje w Warszawie

Mazury, morze, góry czy weekendowy city break? Polecane kierunki, piękne miejsca, tania turystyka w naszym kraju.
sierść

Restauracje w Warszawie

Post autor: sierść »

Witajcie. Czy będąc w Warszawie byliście już może w restauracji Little Barrel ? Jeśli nie to musicie to nadrobić. Bo tylko u nas znajdziecie pyszne dania kuchni polskiej ale w troszkę nowszych wersjach. Tak czy inaczej nie zapomnieliśmy o tradycji bo ona jest dla nas bardzo ważna. Także jeśli macie ochotę na pyszne kopytka czy też krewetki to to wszystko u nas znajdziecie
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 346
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:37
Kontakt:

Re: Restauracje w Warszawie

Post autor: mczay »

Ciekawe, jak to w końcu będzie z tymi weselami, bo wiele par młodych czeka na informacje i na to, aby móc zorganizować swoje wesele. Sytuacje są różne, dlatego myślę, że trzeba na to wszystko zwracać uwagę, no i po prostu czekać. na pewno w końcu coś będzie wiadomo. Życzę powodzenia.

___
https://eeef.pl/
liść

Re: Restauracje w Warszawie

Post autor: liść »

Zostałam zaproszona ostatnio na jubileusz moich krewnych. Uroczystość odbyła się w Restauracji Akademia w Warszawie. Byłam tam pierwszy raz i nie zapomnę atmosfery tego miejsca. Czułam się jak w rodzinnym domu, w którym króluje polska tradycyjna kuchnia. Koniecznie zajrzyjcie tam przy okazji i skosztujcie frykasów, które serwują.
Okoń

Re: Restauracje w Warszawie

Post autor: Okoń »

Jeżeli chodzi o mnie, to bardzo smakowały mi dania w restauracji Wieniawa. Moim zdaniem w stolicy posiadają naprawdę świetne restaurację. Jeśli chcielibyście spróbować kuchni w polskim wydaniu, to koniecznie sprawdźcie ichniejsze menu, bo jest w moim odczuciu świetne. Zjecie tam naprawdę bardzo dobrze i to w świetnej cenie.
Kaśka

Re: Restauracje w Warszawie

Post autor: Kaśka »

Z tego co wiem to Warszawa bardzo piękne miasto jest. Dlatego też w końcu jak jest okazja to postanowiłam się tam udać. I tak podczas spacerowania znalazłam Restaurację Akademia w której to mogłam zjeść pyszny obiad składających się z dań kuchni regionalnej lecz z odrobiną unowocześnienia. Także każdy tutaj znajdzie dla siebie coś smacznego. Także ja na pewno jak będę kiedyś jeszcze w Warszawie to tutaj znowu zajrzę.
Awatar użytkownika
Terenia
Posty: 110
Rejestracja: 28 mar 2019, 12:00

Re: Restauracje w Warszawie

Post autor: Terenia »

Nie powiem, od czasu do czasu wybiorę się ze znajomymi do restauracji. Jednak na co dzień to gotuję w domu albo zamawiam coś gotowego. Bardzo przydaje mi się aplikacja Jokr https://www.jokr.com/?lang=pl , to co zamówię to w kwadrans mam u siebie z darmową dostawą. A promocje to mają naprawdę kuszące, stale coś :) Fajnie jak nie trzeba z domu wychodzić żeby zrobić potrzebne zakupy.
ODPOWIEDZ