trantran.pl opinie

Mazury, morze, góry czy weekendowy city break? Polecane kierunki, piękne miejsca, tania turystyka w naszym kraju.
Awatar użytkownika
Sydoniusz
Posty: 5
Rejestracja: 01 wrz 2019, 19:04

trantran.pl opinie

Post autor: Sydoniusz »

znacie wietnamską restaurację w centrum Warszawy TranTran? Po powrocie z wakacji w Wietnamie szukam prawdziwego, dobrego jedzenia wietnamskiego. Byliście tam? Macie jakieś opinie? Jestem spod Warszawy, dlatego wolę najpierw zapytać zanim wybiorę się w podróż ;-)
Awatar użytkownika
malutka
Posty: 77
Rejestracja: 05 lut 2019, 10:15

Re: trantran.pl opinie

Post autor: malutka »

Hej, właśnie sobie sprawdziłam, co restauracja http://trantran.pl/ oferuje i dzięki Tobie z pewnością tam zajrzę. Mają dobre opinie w sieci, ale co najważniejsze, podobno naprawdę znają się na gotowaniu. Raczej nie uda mi się nigdy pojechać do Wietnamu, ale z chęcią spróbuję tamtejszej kuchni. Podobno w TranTran to naprawdę możliwe, ale jeszcze zobaczymy, czy ich Pho To mi zasmakuje.
Awatar użytkownika
franka165
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2019, 0:47

Re: trantran.pl opinie

Post autor: franka165 »

Uwielbiam kuchnię wietnamską i lubię sprawdzać restauracje z tą kuchnią. Polecam trantran.pl, bo mają jedzenie jak w Wietnamie. Mam pozytywną opinię o nich i wiem, że jeszcze tam wrócę.
Awatar użytkownika
ewka789
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2019, 15:00

Re: trantran.pl opinie

Post autor: ewka789 »

Opinie o trantran.pl są bardzo dobre, bo kuchnia jest wyśmienita. Bardzo lubię kuchnię wietnamską i często u nich zamawiam jedzenie. Polecam wszystkim miłośnikom kuchnia azjatyckiej.

nie płaci za SEO - sprawdź w BIG
Awatar użytkownika
nikola098
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2019, 12:56

Re: trantran.pl opinie

Post autor: nikola098 »

W mojej opinii trudno jest przyrządzić dobre wietnamskie danie. Jednak w trantran.pl można smacznie zjeść i spędzić miło czas. Polecam tę restaurację.
Awatar użytkownika
wanessa232
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2019, 12:01

Re: trantran.pl opinie

Post autor: wanessa232 »

Często chodzę do restauracji trantran.pl, bo lubię dobrze zjeść. Może moja opinia kogoś zachęci do odwiedzenia ich. Mają pyszne wietnamskie jedzenie.
Awatar użytkownika
pola414
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2019, 5:52

Re: trantran.pl opinie

Post autor: pola414 »

Restauracja trantran.pl to moja ulubiona warszawska restauracja. Serwują tam pyszne azjatyckie jedzenie, a ja uwielbiam tę kuchnię. Mogę mieć wyłącznie pozytywną opinię.
Awatar użytkownika
rita559
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2019, 19:17

Re: trantran.pl opinie

Post autor: rita559 »

Często chodzę do trantran.pl, a po raz pierwszy tam poszłam, gdy przeczytałam dobre opinie w internecie. Sama muszę ich pochwalić. Jedzenie jest przepyszne.
Awatar użytkownika
mirella919
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2019, 19:20

Re: trantran.pl opinie

Post autor: mirella919 »

Potwierdzam wszystkie pochlebne opinie o trantran.pl. Uwielbiam kuchnię azjatycką, a tam robią jedną z najlepszych w Warszawie. Gorąco ich polecam.
Awatar użytkownika
odetta466
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2019, 18:23

Re: trantran.pl opinie

Post autor: odetta466 »

Jeśli chodzi o kuchnię wietnamską, to zawsze szukam nowych restauracji. Lubię je sprawdzać, a ostatnio w internecie trafiłam na opinie o trantran.pl. Mają pyszne jedzenie.
Awatar użytkownika
tola012
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2019, 18:26

Re: trantran.pl opinie

Post autor: tola012 »

Jestem bardzo wymagająca, jeśli chodzi o smaki azjatyckie. Bardzo lubię jedzenie wietnamskie, a koleżanka poleciła mi trantran.pl. Jej dobra opinia przekonała mnie, szczerze polecam tę restaurację.
Awatar użytkownika
paula845
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2019, 18:29

Re: trantran.pl opinie

Post autor: paula845 »

Kuchnia wietnamska od trantran.pl jest przepyszna. Bardzo często do nich wracam, bo leży w dobrym miejscu i mam tam blisko. Poza tym jedzenie, w mojej opinii, jest niesamowite.
Awatar użytkownika
karola298
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2019, 18:32

Re: trantran.pl opinie

Post autor: karola298 »

Bardzo lubię chodzić do restauracji trantran.pl. Jest tam niezwykła atmosfera, a jedzenie jest bardzo pyszne. W mojej opinii każdy smakosz dobrego jedzenia będzie zadowolony.
Awatar użytkownika
adela212
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2019, 8:15

Re: trantran.pl opinie

Post autor: adela212 »

Przyznaję, że restauracja trantran.pl to moja ulubiona. Często tam wracam, bo w mojej opinii, tylko tam można zjeść prawdziwe wietnamskie jedzenie. Ich dania są przepyszne.
Awatar użytkownika
sylwia123
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:05

Re: trantran.pl opinie

Post autor: sylwia123 »

Niewiele jest takich miejsc jak trantran.pl. Jestem ogromną fanką azjatyckiego jedzenia, ale takie z górnej półki trudno znaleźć nawet w Warszawie. To jest moja opinia, ale polecam ich sprawdzić.

wysoki poziom cukru we krwi objawy
Awatar użytkownika
arnika609
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2019, 9:28

Re: trantran.pl opinie

Post autor: arnika609 »

Restaurację trantran.pl poznałam dzięki koleżance, która często tam bywa. Od tamtej pory ja też jestem jej stałym gościem, bo jedzenie jest wyśmienite. Moja opinia jest bardzo dobra.
Awatar użytkownika
sonia059
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2019, 18:26

Re: trantran.pl opinie

Post autor: sonia059 »

W stolicy można znaleźć wiele azjatyckich restauracji, ale w mojej opinii, najlepsza jest trantran.pl. Mają dobre jedzenie i niskie ceny. Ja do nich wracam regularnie.
Awatar użytkownika
benia881
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2019, 18:28

Re: trantran.pl opinie

Post autor: benia881 »

Po powrocie z Wietnamu nie maiłam ochoty na inną kuchnię. Poszukałam opinii o restauracjach azjatyckich i trafiłam na trantran.pl. Od tamtej pory chodzę tam tak często, jak tylko mogę, bo można tam pysznie zjeść.

karabinek lider-44
Awatar użytkownika
czesia910
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2019, 18:31

Re: trantran.pl opinie

Post autor: czesia910 »

Polecam wszystkim trantran.pl. Nie ma zbyt wielu dobrych restauracji z kuchnią azjatycką, ale ta jest wyjątkowa. To jest oczywiście moja opinia, ale warto ich sprawdzić.
Awatar użytkownika
karola244
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2019, 18:33

Re: trantran.pl opinie

Post autor: karola244 »

Trantran.pl poznałam całkiem niedawno i zakochałam się w ich jedzeniu. Można tam zjeść do syta i za niezbyt wygórowaną cenę. Moje słowa potwierdzają pozytywne opinie o nich.
Awatar użytkownika
jolka299
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2019, 18:36

Re: trantran.pl opinie

Post autor: jolka299 »

Uwielbiam kuchnię azjatycką, zwłaszcza wietnamską. Jestem dosyć wybredna, ale jedzenie od trantran.pl mi bardzo smakuje. W mojej opinii każdy będzie zadowolony.
ODPOWIEDZ