Wroclaw

Mazury, morze, góry czy weekendowy city break? Polecane kierunki, piękne miejsca, tania turystyka w naszym kraju.
Awatar użytkownika
JakubNowakowski
Posty: 16
Rejestracja: 26 sie 2019, 22:25

Wroclaw

Post autor: JakubNowakowski »

Czesc,

jade na kilka dni do Wroclawia. Mozecie polecic mi jakas kawiarnie we Wroclawiu, gdzie moge cos zjesc i napic sie dobrej kawy?
Awatar użytkownika
BozenaNowak
Posty: 13
Rejestracja: 28 sie 2019, 23:59

Re: Wroclaw

Post autor: BozenaNowak »

Hej,

Ja moge Ci polecic etno cafe. To jest moja ulubiona kawiarnia w calym miescie. Mozesz tam sie napic nie tylko kawy na cieplo, ale takze na zimno, ktora jest podawana w buteleczkach. Co jest super, bo mozesz wziac ja sobie na droge :)
tutaj na ich stronie internetowej przeczytasz wiecej na ten tamat. Ale polecam zajrzec, bo serio warto!
Awatar użytkownika
fabi
Posty: 179
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:43

Re: Wroclaw

Post autor: fabi »

A nie lepiej pomyśleć o jednodniowej wycieczce? Z przewodnikiem? Wiem, że tu https://dar-tour.com.pl/jednodniowe-wycieczki-krajowe/ znajdziesz wyjazdy do Wrocławia. Pokażą najpiękniejsze zakątki, podpowiedzą, gdzie zjeść. Myślę, że będzie zadowolony.
Awatar użytkownika
Madoka-chan
Posty: 3
Rejestracja: 28 lis 2019, 2:18

Re: Wroclaw

Post autor: Madoka-chan »

Rozwiązan w takich sprawach jest naprawdę mnóstwo. Jest to bardzo indywidualna kwestia.
Każdemu zdarza się być głupcem przynajmniej przez 5 minut dziennie. Mądrość polega na tym, by nie przekroczyć limitu.
Awatar użytkownika
xyzza
Posty: 5
Rejestracja: 26 gru 2019, 17:38

Re: Wroclaw

Post autor: xyzza »

Widziałem tutaj już coś takiego. Może najpierw poszukaj przed zakładaniem tematu?
Małżeństwo - często nieudana próba, podejmowana, by udowodnić zdolność człowieka do dopasowania się.
ODPOWIEDZ