detoks

Jak zwiedzać, co ze sobą zabrać, gdzie iść, a jakie miejsca za granicą omijać szerokim łukiem? Odpowiedzi znajdziesz tutaj.
jaśka

detoks

Post autor: jaśka »

Dzień dobry. Jaki sposób na walkę z alkoholizmem jest według was najskuteczniejszy? Ja dosyć długo piłam, ale na szczęście mąż namówił mnie na detoks alkoholowy . Dzięki czemu zdałam sobie sprawę, że muszę całkowicie zmienić swoje życie i powiem wam, że udało mi się. W ogóle mnie nie ciągnie już do alkoholu
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 310
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:45

Re: detoks

Post autor: pieknyolek »

jaśka pisze: ↑04 paź 2021, 15:48 Dzień dobry. Jaki sposób na walkę z alkoholizmem jest według was najskuteczniejszy? Ja dosyć długo piłam, ale na szczęście mąż namówił mnie na medox.org.pl/detoksykacja-alkoholowa/ detoks alkoholowy . Dzięki czemu zdałam sobie sprawę, że muszę całkowicie zmienić swoje życie i powiem wam, że udało mi się. W ogóle mnie nie ciągnie już do alkoholu
Uważam, że detoks własnie. Polecam sprawdzoną klinikę: https://odoklinika.pl/odtrucie-alkoholo ... an-detoks/

Obrazek
krążownik

Re: detoks

Post autor: krążownik »

Jeśli chodzi o detoks, to koniecznie sprawdźcie sobie ofertę tej placówki: Ośrodek Krajna. W moim odczuciu znajdziecie tam odpowiednią detoksykację w bardzo dobrej cenie. Moim zdaniem to jeden z najlepszych ośrodków w Polsce. Posiadają szeroki wachlarz ofertowy oraz naprawdę świetnie wyposażoną placówkę.
Kamyk

Re: detoks

Post autor: Kamyk »

Ja chciałbym zwrócić uwagę na to, że detoks nie jest formą leczenia alkoholizmu. Stanowi on natomiast często pierwszy krok w walce z nałogiem. Polecam doczytać sobie informacje na temat odtrucia na https://odtruwaniekrakow.pl/odtruwanie- ... -oswiecim/. Odtruwanie alkoholowe ma na celu wzmocnić organizm oraz pomóc pozbyć się zgromadzonych toksyn. Dzięki czemu można poczuć się znacznie lepiej. Odtruwanie alkoholowe polega na podaniu dwóch kroplówek – jednej z glukozą, a drugiej z solą fizjologicznej. Często występuje możliwość odbycia zabiegu w swoim domu.
ODPOWIEDZ