Odkurzacz

Jak zwiedzać, co ze sobą zabrać, gdzie iść, a jakie miejsca za granicą omijać szerokim łukiem? Odpowiedzi znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
AlexanderDavis1967
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2020, 13:41

Odkurzacz

Post autor: AlexanderDavis1967 »

Jakiego odkurzacza używacie w domu? Bo my z żoną właśnie szukamy czegoś... nasz "staruszek" właśnie się zajechał... Albo inaczej, żona go wymęczyła :) Znajomi polecają nam maszyny numatic. Co sądzicie?
Awatar użytkownika
malutka
Posty: 77
Rejestracja: 05 lut 2019, 10:15

Re: Odkurzacz

Post autor: malutka »

Hm, a szukacie czegoś wiesz, taniego, czy sprzętu z górnej półki? Jeśli tego drugiego, to na pewno hide a hose będzie dla Was idealny. To centralny odkurzacz, jaki możesz schować w meblach (i nie mam na myśli schowka na pościele ;)) , a rurę od niego możecie śmiało wpuścić nawet w ścianę. Zatem ten odkurzacz nic miejsca nie zajmuje, a jest bardzo wygodny.
Awatar użytkownika
kropcia
Posty: 32
Rejestracja: 15 sty 2020, 21:14

Re: Odkurzacz

Post autor: kropcia »

Na myjki.com sobie zerknij, maja tam odkurzaczy bardzo duzo i ceny karchera są u nich najtansze, porzadna firma, przynajmniej wiem, ze posluzy mi na dlugie lata
Awatar użytkownika
Fiufiu
Posty: 46
Rejestracja: 28 maja 2020, 18:43

Re: Odkurzacz

Post autor: Fiufiu »

Mój odkurzacz nie był tani, ale na pewno niezawodny i prawie idealny. Nie wszystko dosprząta np w kącie gdzie mam wieszak na kurtki, kanapy tez nim nie odświeżę. Ale resztę w 70 metrowym mieszkaniu odkurzy. I dzięki bogu pod meblami też zbierze kurz i brud :ugeek:
Awatar użytkownika
martez
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:46

Re: Odkurzacz

Post autor: martez »

Jak najbardziej sam wybór odpowiedniego odkurzacza może i łatwy nie jest, ale można znaleźć ten jeden wyjątkowy model. Ja jestem bardzo zadowolony z posiadania odkurzacza bezprzewodowego https://rankingodkurzacz.pl/odkurzacz-bezprzewodowy/ i moim zdaniem świetnie się on sprawdza na każdych powierzchniach.
Magda32

Re: Odkurzacz

Post autor: Magda32 »

Myślałam odnośnie odkurzacza centralnego jak budowaliśmy dom parę lat temu, ceny na nich naprawdę nie są niskie. Jednak powiem wam że warto, trafiłam na super sklep internetowy http://centralne-odkurzacze.net i jestem zadowolona. Jest to duża oszczędność czasu.
ODPOWIEDZ