Buty

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
MartinBic
Posty: 124
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:22

Buty

Post autor: MartinBic »

Dzien dobry. Czy nosiliscie kiedys na sobie buty weganskie? Jesli nie to koniecznie sprawdzcie ta marke jazzymango.com Maja mega jakosci buty w super cenach. Polecam!
Awatar użytkownika
Kinc
Posty: 29
Rejestracja: 27 paź 2019, 10:31

Re: Buty

Post autor: Kinc »

Mam pytanie w nieco innym temacie, otóż zastanawiam się nad tym, czy jakiś klej sprawdzi się, żeby skleić podeszwę sportowego buta? Odrobinę się rozkleiła, a to moje ulubione buty...

irydowe świece
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 7
Rejestracja: 23 maja 2020, 20:06

Re: Buty

Post autor: oetadam »

Kinc pisze: ↑21 maja 2020, 0:00 Mam pytanie w nieco innym temacie, otóż zastanawiam się nad tym, czy jakiś klej sprawdzi się, żeby skleić podeszwę sportowego buta? Odrobinę się rozkleiła, a to moje ulubione buty...
Witam! Kinc, klej TADAM® poradzi sobie ze sklejeniem podeszwy w bucie sportowym.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Awatar użytkownika
aria
Posty: 33
Rejestracja: 10 gru 2019, 12:59

Re: Buty

Post autor: aria »

Jeśli szukacie ładnych butów do codziennych stylizacji, to wpadłam niedawno na ciekawe modele botków płaskich. Zerknijcie sobie na https://born2be.pl/obuwie-damskie/botki/botki-plaskie. Sama nie mogę się zdecydować które wybrać. Bardzo mi się podobają te z wcięciami po bokach, mają taki rockowy charakter. :)
ODPOWIEDZ