Dojazd na lotnisko Kraków-Balice

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
manor
Posty: 4
Rejestracja: 04 lip 2019, 15:23
Lokalizacja: Tychy

Dojazd na lotnisko Kraków-Balice

Post autor: manor »

Jak najlepiej dojechać na lotnisko w Krakowie z miejsca oddalonego ponad 200 km? Opłaca się transportem publicznym, czy jednak żeby było wygodniej, warto wziąć swój samochód? Nigdy nie korzystałem z lotniskowych parkingów i nie do końca wiem jak to wygląda w praktyce - zostawiam kluczyki i tak po prostu sobie lecę?

medium nieśmiertelnik
Awatar użytkownika
kalicja
Posty: 5
Rejestracja: 16 paź 2019, 18:22

Re: Dojazd na lotnisko Kraków-Balice

Post autor: kalicja »

Dojazd własnym samochodem na parking Kraków Balice to rzeczywiście najwygodniejsza opcja. W większości przypadków miejsce parkingowe możesz zarezerwować wcześniej - dzięki temu od raz wiesz w którym kierunku się udać, żeby nie tracić czasu na szukanie miejsca. Dobry dojazd a różnych części regionu oferuje Orange Parking. Na stronie https://orangeparking.pl/dojazd możesz sprawdzić szczegóły w jaki sposób się tam dostać.
Ostatnio zmieniony 20 paź 2019, 17:56 przez kalicja, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 69
Rejestracja: 22 wrz 2019, 16:28

Re: Dojazd na lotnisko Kraków-Balice

Post autor: pukla123 »

Jeśli chodzi o przewóz osób na lotnisko do Balic czy Pyrzowic to polecam moją ulubioną firmę transferis24.pl Można na ich stronie wycenić usługę oraz zarezerwowac przejazd. Polecam, są niedrodzy i punktualni.
Awatar użytkownika
kooperek
Posty: 3
Rejestracja: 28 lis 2019, 12:26

Re: Dojazd na lotnisko Kraków-Balice

Post autor: kooperek »

Właśnie mnie to bardzo zastanawiało. Dzięki, bardzo przydał mi się ten temat.
Każda cywilizacja zaczyna się rolnictwem, a kończy paradoksami.
Awatar użytkownika
Kinga34
Posty: 92
Rejestracja: 15 gru 2018, 20:45

Re: Dojazd na lotnisko Kraków-Balice

Post autor: Kinga34 »

Gdybyście wylatywali z Krakowa gdzieś na wczasy to od razu warto mieć pod ręką namiar na dobry i niedrogi hotel (np. noclegi kraków). Czasami wyloty są w takich godzinach, że lepiej jest przyjechać na miejsce wcześniej i przespać się w wygodnym miejscu. Tak samo jeśli chodzi o powrót, nie zawsze po locie człowiek jest na tyle wypoczęty, żeby bezpiecznie prowadzić auto.
:)
Awatar użytkownika
Luizka56
Posty: 9
Rejestracja: 22 mar 2020, 14:39

Re: Dojazd na lotnisko Kraków-Balice

Post autor: Luizka56 »

Jeżeli chodzi o transport lotniskowy to my od roku korzystamy z usług firmy GIK Transport i jesteśmy bardzo zadowoleni - dojazd bezpieczny i zawsze na czas!
ODPOWIEDZ