Dziecko w podróży

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
fabi
Posty: 179
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:43

Dziecko w podróży

Post autor: fabi »

Ostatnio przed planowaną trasą odwiedziłam zaprzyjaźniony https://nawimarket.olx.pl i dałam się namówić na telewizorek samochodowy. Nigdy wcześniej nie jeździłam z dziećmi, więc to pierwsze co przyszło mi do głowy. A że cena konkretna i fachowcy znajomi, więc się skusiłam. I to był strzał w 10. A jak wy radzicie sobie z dziećmi w trasie?
Awatar użytkownika
trisza
Posty: 97
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:01

Re: Dziecko w podróży

Post autor: trisza »

powinien się sprawdzić. też może fajnym pomysłem będzie zegarek gps bo sporo ma funkcji i dziecko nimi może się zająć. a o tyle na podróż to praktyczny gadżet, że wiesz jak to jest, w tłumie się rozdzielicie, zgubicie a zegarek ma gps i możesz sprawdzić gdzie jest dziecko
Awatar użytkownika
Megan
Posty: 3
Rejestracja: 30 sty 2020, 10:05

Re: Dziecko w podróży

Post autor: Megan »

No niestety, ale dzieci w podróży często sprawiają duży kłopot.
Awatar użytkownika
mamapiotra
Posty: 56
Rejestracja: 02 gru 2019, 8:06

Re: Dziecko w podróży

Post autor: mamapiotra »

Megan pisze: ↑30 sty 2020, 10:12 No niestety, ale dzieci w podróży często sprawiają duży kłopot.
Wcale nie musi tak być.Ważne by dobrze się do takiej podróży przygotować.My na przykład regularnie od kilku lat wyjeżdżamy samochodem na wakacje do Chorwacji.Już sama podróż jest dla nas ekscytująca , bo po drodze już zwiedzamy i relaksujemy się .Nawet nasze maluch wcale nam nie przeszkadzaja , po prostu jesteśmy przygotowani. Mamy całkiem niezły prowiant , napoje i oczywiście obiadek dla dziecka ,takie gotowe danie, które bardzo maluchom smakuje... no i sie sprawdza w podróży. pzdr
Awatar użytkownika
kwiatushek05
Posty: 240
Rejestracja: 07 wrz 2019, 12:03

Re: Dziecko w podróży

Post autor: kwiatushek05 »

Co do wyprawki to między innymi na pewno przyda się również laktator elektryczny taki jak ten : https://www.lansinoh.pl/ Jest to bardzo ważne urządzenie które pozwoli młodej mamie na odciąganie resztek pokarmu po karmieniu dzięki czemu uniknie się bólu z tym związanego.
Awatar użytkownika
sophia
Posty: 135
Rejestracja: 16 mar 2019, 13:53

Re: Dziecko w podróży

Post autor: sophia »

Chciałabym za jakiś czas wybrać się w jakieś fajne miejsce z moją córką. Na stronie, którą podała mi koleżanka - pomysłowirodzice.pl można znaleźć wiele fajnych pomysłów, atrakcje dla dzieci śląsk. Przykładowo mnie spodobały się warsztaty dla dzieci Czary Mary w Gliwicach.
Awatar użytkownika
Fiufiu
Posty: 46
Rejestracja: 28 maja 2020, 18:43

Re: Dziecko w podróży

Post autor: Fiufiu »

hej a dla noworodków kupujecie chustę czy nosidło ? nie wiem jak wygodniej będzie zwiedzać, z chusty Luna Dream korzystam na co dzień. ale na wyjazd nie wiem czy nie lepiej dokupić nosidło? jak myślicie?
Awatar użytkownika
martez
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:46

Re: Dziecko w podróży

Post autor: martez »

Na pewno nie jest to łatwe i tym bardziej jeśli jeszcze mama również jest karmiąca. Pamiętam, ze przed każdą taką podróżą moja żona przy pomocy rankingu wkładek laktacyjnych https://najlepszy-ranking.pl/wkladki-laktacyjne/ zamawiała właśnie takie produkty, gdyż chciała mieć je na zapas. W sumie to dobrze, bo nigdy nie wiadomo kiedy mogą się one przydać.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 346
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:37
Kontakt:

Re: Dziecko w podróży

Post autor: mczay »

Powinniście dla dziecka wybrać zegarek gps dla dziecka
ODPOWIEDZ