Gdzie nad jezioro?

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
kaja
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2020, 0:11

Gdzie nad jezioro?

Post autor: kaja »

Hej, po raz pierwszy w życiu wybieram się nad polskie jezioro, więc chciałabym, żebyście polecili mi jakiś sprawdzony ośrodek wypoczynkowy :)
Awatar użytkownika
rajna1988
Posty: 2
Rejestracja: 21 sty 2020, 2:11

Re: Gdzie nad jezioro?

Post autor: rajna1988 »

Ja od kilku lat jeżdżę z rodziną do http://mierki.com/. Mają świetnie wyposażone domki letniskowe blisko strzeżonego kąpieliska. Możesz wynająć od nich kajaki albo rowery turystyczne. No i co dość istotne - oferują pełne wyżywienie, więc możesz się maksymalnie zrelaksować ;)
Awatar użytkownika
Marwa
Posty: 48
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:21

Re: Gdzie nad jezioro?

Post autor: Marwa »

Pierwszy raz nad jezioro? Tu nie trzeba jakoś szczególnie szukać, jezior w Polsce mamy wiele. Poszukaj sobie czegoś w okolicy, czegoś gdzie jest jednak jakaś infrastruktura zrobiona. Tu może zainteresuje Cię deska z wiosłem od Go Sup. Fajna opcja na spróbowania swoich sił w sportach wodnych. W sam raz właśnie na jezioro, tak żeby sobie na spokojnie popływać.
Awatar użytkownika
Beta0
Posty: 44
Rejestracja: 23 lut 2019, 13:36

Re: Gdzie nad jezioro?

Post autor: Beta0 »

A jakiś konkretny region cię interesuje czy obojętne?
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 229
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:37

Re: Gdzie nad jezioro?

Post autor: Zdzisiek78 »

Świetną opcją może okazać się rejs integracyjny na mazurach od https://www.blekitnypiotrus.pl/imprezy/ ... urach.html. Nie musicie sami nic przygotowywać i organizować, wystarczy po prostu pojechać i korzystać z wypoczynku.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 80
Rejestracja: 13 mar 2019, 19:25

Re: Gdzie nad jezioro?

Post autor: kasiunia »

Jak dla nas to w grę wchodzi tylko jedna opcja - Bieszczady i Solina. Mamy tam swoją ulubioną bazę zlokalizowaną w ciszy. Jedyny minus takiej lokalizacji to odległość do najbliższych sklepów.W związku z tym musimy robić zawsze trochę większe zakupy w tym przede wszystkim dla dzieci. Jeśli chodzi o dania dla dzieci to mamy ulubioną zupkę - to zupa koperkowa z ryżem .Już od wielu miesięcy cieszy się największym wzięciem, a ,że koperek dodatkowo działa zbawiennie na brzuszek maluszków ... nic tylko się cieszyć.
Turystka
Posty: 473
Rejestracja: 08 maja 2019, 20:32

Re: Gdzie nad jezioro?

Post autor: Turystka »

Ja zawsze szukam takich jezior, w których będę mogła łowić ryby, bo od kilku lat to moja prawdziwa pasja. Już powoli przygotowuję się do nowego sezonu wędkarskiego i kompletuję różne akcesoria. Większość takich zakupów zrobię pewnie on-line, na przykład w sklepie internetowym https://www.corona-fishing.pl/Katalog,p ... cesoria/17. A Wy gdzie się zaopatrujecie w takie rzeczy?
urniń

Re: Gdzie nad jezioro?

Post autor: urniń »

jeżeli chodzi o wakacje nad jeziorem, to jedź do ośrodka Riviera w Krasnem pod Lublinem, on jest na skraju Poleskiego Parku Narodowego. Jest ogromne jezioro, w którym jest strzeżone kąpielisko, no i jest także miejsce na połów ryb. Możesz wynająć sobie tam domek, super miejsce, wokoło są lasy. W samym ośrodku masz boiska do gry w piłkę, miejsce na ognisko, mają żaglówkę, która można popływać. My uwielbiamy właśnie tam jeździć, polecam.
ODPOWIEDZ