Gdzie wybrać się z klientem na kolację

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
Janeczka
Posty: 9
Rejestracja: 10 sty 2019, 19:27

Gdzie wybrać się z klientem na kolację

Post autor: Janeczka »

Moja firma funkcjonuje od pół roku. Jestem teraz w bardzo fajnym punkcie dopinania istotnych dla mnie umów z klientami i chciałabym ich zaprosić na kolację. Jakie miejsce będzie odpowiednie?
Awatar użytkownika
aktor
Posty: 14
Rejestracja: 10 sty 2019, 5:28

Re: Gdzie wybrać się z klientem na kolację

Post autor: aktor »

Myślę, że odnajdziecie się w restauracji Akademia na Mokotowie. O ile jesteś w gronie tych szcześliwców, którzy prowadzą spotkania biznesowe na terenie Warszawy, jest to miejsce, które z pewnością przypadnie Wam do gustu. Panuje tu sympatyczna atmosfera, kelnerzy pojawiają się w odpowiednich momentach i nie zabraknie dyskretnego kąta do prowadzenia biznesowych potyczek.

meble drewniane łomża
Awatar użytkownika
slodycz28
Posty: 27
Rejestracja: 12 lut 2019, 20:19

Re: Gdzie wybrać się z klientem na kolację

Post autor: slodycz28 »

Z pewnością wybierając się na kolację z ważnym klientem trzeba wybrać miejsce ze smacznym jedzeniem, które zrobi na nim wrażenie. Dlatego warto jest wybierać restauracje, które posiadają dobre opinie i są chętnie odwiedzane przez gości, którzy wracają tam jeszcze nie raz. Do takich restauracji na pewno należą te, które przeszły kuchenne rewolucje - https://restauracjeporewolucjach.pl/mapa-restauracji. Warto sprawdzić, czy może jakaś znajduje się w okolicy i właśnie tam zaparosić klienta.
Awatar użytkownika
trisza
Posty: 97
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:01

Re: Gdzie wybrać się z klientem na kolację

Post autor: trisza »

Pytanie w jakim rejonie to ma być? Jeśli na przykład nad morzem to warto wybrać się na smaczną rybkę do restauracji http://myfish.kolobrzeg.pl/ . Nie raz tam jadłam i zawsze było smacznie, czuć że świeża ryba, odpowiednio doprawiona i niedroga :)
Awatar użytkownika
Membrana
Posty: 3
Rejestracja: 08 wrz 2019, 20:46

Re: Gdzie wybrać się z klientem na kolację

Post autor: Membrana »

Bez takich wątków byłoby zdecydowanie trudniej o takie rzeczy. Dzięki wielkie za podesłanie tego.
Przywiązuję się do ludzi, choć nie wszyscy odpłacają tym samym. Zbieram znajomości. Gromadzę przyjaźnie. Kolekcjonuję relacje.
ODPOWIEDZ