Implanty zęba

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 348
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:37
Kontakt:

Implanty zęba

Post autor: mczay »

Hej, czy ktoś z Was miał zabieg wstawienia implantu zęba? Jestem właśnie w trakcie oczekiwania na taki zabieg w klinice w Zielonej Górze https://medident-stomatologia.pl/zabieg/implanty/ Chciałbym się dowiedzieć jakie są zalecenia po takim zabiegu? Czy można od razu wszystko jeść?
Michaś546

Re: Implanty zęba

Post autor: Michaś546 »

ja zaufalem przychodni w łodzi. https://drleski.pl/oferta/implanty/ i jestem zadowolony z efektu ;)
tomiś

Re: Implanty zęba

Post autor: tomiś »

Trzeba się psychicznie przygotować na sam zabieg oraz oczywiście zaopatrzyć się w Eludril, aby sobie jakoś radzić po zabiegu. Dzięki temu płynowi u mnie nic się nie paprało i ukoił on ból. Stomatolog mi go polecił i faktycznie działa. Oczywiście ma również inne zastosowanie. Warto go mieć w domu pod ręką :)
truśka

Re: Implanty zęba

Post autor: truśka »

Moja mama potrzebowała właśnie implanta zęba. To znaczy wybór był taki że albo implant albo już inwestujemy w protezę zębową. Mama wybrała implanty. Także umówiłam ją do Gabinetu Lubińska Stomatologia Ortodoncja w Szczecinie, gdzie mają tam świetnie rozwinięty ten "dział" implantologii.
Grażyna

Re: Implanty zęba

Post autor: Grażyna »

Akurat ja jeszcze nie miałam okazji zakładać sobie implantów i jak na tą chwilę to się raczej nie zapowiada. Natomiast jeśli chodzi o wybór samego ortodonty to ja na pewno każdemu polecę https://persdental.pl/ ponieważ sama tam uczęszczam już od dłuższego czasu.
ODPOWIEDZ