Internetowe randki

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
Hebekta
Posty: 30
Rejestracja: 19 cze 2019, 15:03

Internetowe randki

Post autor: Hebekta »

Internetowe randki to też jest dobre rozwiązanie dla wielu zapracowanych osób. Mamy takie czasy, więc trzeba stawiać na nowe możliwości. Korzystanie z takich https://www.mydwoje.pl/Ciekawy-profil-randkowy portali , stworzenie profili by móc poznać kogoś to nie jest nic złego a to otwiera przed nami wiele nowych możliwości.
Awatar użytkownika
fabi
Posty: 180
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:43

Re: Internetowe randki

Post autor: fabi »

Masz rację. Ale nie tylko dla osób zapracowanych. Wiele osób nie ma w realu śmiałości żeby kogoś zaczepić, żeby porozmawiać. Internet daje nam pewną osłonę, a po przełamaniu pierwszych lodów z powodzeniem można taką znajomość przenieść do realnego świata. Są w sieci świetne portale randkowe jak ten https://randkuj.my/swatka i wiem, że użytkownicy chwalą sobie możliwości jakie daje taki portal.
Awatar użytkownika
tureks
Posty: 41
Rejestracja: 20 mar 2019, 18:06

Re: Internetowe randki

Post autor: tureks »

Internet rzeczywiście jest alternatywą i miejscem także do poznawania nowych osób i szukania miłości. Na portalach. Zawsze uda się znaleźć miłość https://rankingportalirandkowych.pl/3-n ... -randkowe/ Wystarczy tylko spróbować swojego szczęścia i się zalogować.
Awatar użytkownika
filemon
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:07

Re: Internetowe randki

Post autor: filemon »

Moja przyjaciółka zanim zaczęła korzystać z portali randkowych to najpierw musiała przeczytać o nich opinię. Już tak jakoś ma,że jak coś nowego to najpierw musi przeczytać o tym a później dopiero zaczyna z tego korzystać bądź nie. Tak też było w tym przypadku. Chciała zalogować się na portalu Tinder i znalazła artykuł w którym opisują jakie są o nim opinie http://www.jaw.pl/2019/02/opinie-o-tind ... 2019-roku/. Wy też tak robicie? czy tylko ona ma na tym punkcie bzika :) ?
Awatar użytkownika
marika
Posty: 60
Rejestracja: 09 cze 2019, 10:49

Re: Internetowe randki

Post autor: marika »

Ja tak poznałam mojego faceta, także jestem żywym przykładem że jest to możliwe :) trzeb mieć szczęście ale też odpowiedni sprzęt o tego. Bo dopiero na komputerze z odpowiednim internetem odhttps://www.upc.pl/internet/kup-internet/ mogłam randkować na poważnie w sieci
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 67
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:34

Re: Internetowe randki

Post autor: lila87 »

Moim zdaniem mają takie randki swoje plusy i minusy. Ostatnio dużo czytałam o miłości, związkach, randkach na https://randkuj.my/sentencje-o-milosci i czasem czytając właśnie takie ciekawe artykuły można dowiedzieć się wiele ciekawych informacji.
martuś

Re: Internetowe randki

Post autor: martuś »

Podoba mi się to nowoczesne i liberalne podejście do spotkań ,seksu, związków czy relacji między kobietą a mężczyzną. Jestem ciekawa czy umawialiście się kiedyś na sex randki i spotkania bez zobowiązań ? Poznałam ostatnio ciekawy serwis z ogłoszeniami https://www.boonga.pl i właśnie tam można przejrzeć ogłoszenia mężczyzn i kobiet, którzy szukają partnera do spotkań w wiadomym dość celu, bo jesteśmy dorośli prawda? :oops: Jeśli nie skorzystaliście z takich ofert to może czas zacząć umawiać się na sex spotkania z atrakcyjnymi partnerami, nie mówię, by skakać z kwiatka na kwiatek, ale podobno każdy potrzebuje się wyszaleć przed dorosłym życiem i raczej już stagnacją z jedną partnerką czy parterem ?
ODPOWIEDZ