Jak sprawdzic wyniki biocenozy pochwy?

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
kuleczka
Posty: 68
Rejestracja: 14 mar 2019, 1:04

Jak sprawdzic wyniki biocenozy pochwy?

Post autor: kuleczka »

Kochane, jak mozna zinterpretowac wyniki biocenozy? czy ktoras z was miala robione takie badanie?
Awatar użytkownika
Tatiana
Posty: 117
Rejestracja: 11 mar 2019, 16:49

Re: Jak sprawdzic wyniki biocenozy pochwy?

Post autor: Tatiana »

Nie byłaś z nimi jeszcze u lekarza? Może tutaj poczytaj - https://tantumrosa.pl/biocenoza-pochwy- ... a-wynikow/ nieźle to mają opisane. Więc możesz sobie sprawdzić jak to wygląda. Ale do lekarza i tak idz to skontrolować
Awatar użytkownika
Omareth
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2019, 14:59

Re: Jak sprawdzic wyniki biocenozy pochwy?

Post autor: Omareth »

Zdanie użytkowników forum jest ważne. Często sprawdzają się ich sugestie.

norma cukru u dorosłego
Nie, piekło nie ma nic wspólnego z miejscem- piekło wiąże się z ludźmi. Może to ludzie są piekłem.
Awatar użytkownika
jarda
Posty: 63
Rejestracja: 05 cze 2019, 20:40

Re: Jak sprawdzic wyniki biocenozy pochwy?

Post autor: jarda »

ja to i tak ze wszystkim wole udac sie do lekarza zeby miec jasno wytlumaczone, ostatnimi czasy mialam dosc powazne zmartwienie, bo sie okazalo ze jestem zarazona wirusem HPV :( juz od dwoch miesiecy stosuje zel dopochowy Papilocare,moja ginekolog mi zalecila, mozna go dostac bez recepty
gosiaczek

Re: Jak sprawdzic wyniki biocenozy pochwy?

Post autor: gosiaczek »

Każdy ma problemy z inną dolegliwością. U mnie przez długi czas była to suchość pochwy. Na szczęście ginekolog polecił mi globulki nawilżające Vagisan. Polecam to rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Terenia
Posty: 110
Rejestracja: 28 mar 2019, 12:00

Re: Jak sprawdzic wyniki biocenozy pochwy?

Post autor: Terenia »

Jeśli odczuwamy jakieś intymne dolegliwości to nie można tego bagatelizować, żeby jeszcze większy problem się nie zrobił. To jak leczyć stan zapalny pochwy jest bardzo ważne, ale pierwsze co to właśnie odpowiednie badania, po których lekarz znajdzie przyczynę problemu i przepisze skuteczne lekarstwa.
ODPOWIEDZ