kurier do palet

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
esika
Posty: 94
Rejestracja: 23 lis 2019, 15:21

kurier do palet

Post autor: esika »

Sprawa wygląda następująco - potrzebuję namiaru na taniego kuriera przewożącego przesyłki paletowe. Macie sprawdzone namiary? I kolejna sprawa czy można palety o większych gabarytach nadawać internetowo czy tylko i wyłącznie w punkcie? Byłabym wdzięczna za odpowiedź
Awatar użytkownika
rara11
Posty: 110
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:43

Re: kurier do palet

Post autor: rara11 »

esika pisze: ↑20 maja 2021, 14:51 Sprawa wygląda następująco - potrzebuję namiaru na taniego kuriera przewożącego przesyłki paletowe. Macie sprawdzone namiary? I kolejna sprawa czy można palety o większych gabarytach nadawać internetowo czy tylko i wyłącznie w punkcie? Byłabym wdzięczna za odpowiedź
Jeśli chodzi o palety międzynarodowe to na pewno lepiej będzie skorzystać z pośrednika kurierskiego, bo dzięki niemu będziesz mogła rozeznać się w cenach kurierów i zobaczysz gdzie jest najtaniej.

cga800 small
Awatar użytkownika
trisza
Posty: 97
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:01

Re: kurier do palet

Post autor: trisza »

esika pisze: ↑20 maja 2021, 14:51 Sprawa wygląda następująco - potrzebuję namiaru na taniego kuriera przewożącego przesyłki paletowe. Macie sprawdzone namiary? I kolejna sprawa czy można palety o większych gabarytach nadawać internetowo czy tylko i wyłącznie w punkcie? Byłabym wdzięczna za odpowiedź
A ja to w ogóle zastanawiam się jak wysłać kurierem paletę, bo czeka mnie nadanie większego gabarytu i nie wiem jak się za to zabrać. Dlatego też dołączam się do tego pytania i będę wdzięczna za pomoc
Awatar użytkownika
martez
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:46

Re: kurier do palet

Post autor: martez »

Ja jeszcze jakoś nie miałem okazji, aby nadawać tak wielkie przesyłki, ale myślę, że nie różni się to od zwykłych paczek oprócz gabarytów. Jak dla mnie także fajnie na stronie https://www.sendit.pl/blog/godziny-odbi ... ez-kuriera opisano to w jakich godzinach w ogóle kurierzy odbierają paczki.
ODPOWIEDZ