Kurtka

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
MartinBic
Posty: 124
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:22

Kurtka

Post autor: MartinBic »

Dzien dobry. Szuka ladnej kurtki na wiosenne wieczory. Lubimy z mezem zrobic sobie grilla w ogrodzie a wiadomo ze wieczorami nie jest super cieplo. Znalazlam cos takiego https://www.ceneo.pl/Kurtki_damskie/Kolor:Czerwone/Rodzaj:Zimowe.htm ale czy bedzie ona wystarczajaco ciepla? Wyglada raczej na taka wiatroweczke. Jak myslicie? DZieki za kazda pomoc.
Awatar użytkownika
Gamec
Posty: 5
Rejestracja: 04 cze 2019, 22:17

Re: Kurtka

Post autor: Gamec »

Tak naprawdę to zależy co dokładnie potrzebujesz. Sam przemyśl tą kwestię.
Czas biegnie. Życie toczy się dalej, niezależnie od tego, jak bardzo chciałabym, żeby się nie zmieniło.
Awatar użytkownika
Omareth
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2019, 14:59

Re: Kurtka

Post autor: Omareth »

Niech jakiś fachowiec się tutaj wypowie. Ja niewiele wniosę do wątku.
Nie, piekło nie ma nic wspólnego z miejscem- piekło wiąże się z ludźmi. Może to ludzie są piekłem.
Awatar użytkownika
papuga
Posty: 74
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:10

Re: Kurtka

Post autor: papuga »

Ja lubię bardzo ramoneski, ponieważ uważam że pasują właściwie do każdej stylizacji. Ale na przykład tutaj http://www.door-to.pl/ czytałam, że przyszłym hitem sezonu ma być kurtka jeansowa. W ogóle jeśli jesteście ciekawe jak na świat i problemy kobiece patrzą inne dziewczyny to wejdźcie i poczytajcie ciekawe artykuły.
Awatar użytkownika
Beta0
Posty: 44
Rejestracja: 23 lut 2019, 13:36

Re: Kurtka

Post autor: Beta0 »

Zerknij na Domodi, tam maja teraz promocje na kurtki.
Awatar użytkownika
Czesiu
Posty: 5
Rejestracja: 02 sie 2019, 10:53

Re: Kurtka

Post autor: Czesiu »

Coś takiego jest właśnie mile widziane na takich forach. Właśnie po to tu jestem.
[...] niewiele rzeczy ma na człowieka tak wielki wpływ jak pierwsza książka, która od razu trafia do jego serca.
ODPOWIEDZ