Monitoring domu

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
kakashi23
Posty: 66
Rejestracja: 08 kwie 2019, 20:31

Monitoring domu

Post autor: kakashi23 »

Cześc. Są wakacje wszyscy mają wolne, wiec postanowiłam, że tez sobie zrobie urlop ;). Mieszkam jednak w takiej okolicy, że jednak lepiej zabezpieczyc do na jakieś ewentualności. Co możecie mi polecic? Jakiś monitoring może? Systemy antywłamaniowe?
Awatar użytkownika
kitti32
Posty: 54
Rejestracja: 03 kwie 2019, 11:37

Re: Monitoring domu

Post autor: kitti32 »

Ja na twoim miejscu zdecydowałabym się na kamery Ip ;). Są to ładne, eleganckie małe kamerki z możliwością nagrywania duzych ilości materiału przy jak najmniejszym rozmiarze na dysku. Sprawdz sobie np. Camspot 3.5
Awatar użytkownika
kakashi23
Posty: 66
Rejestracja: 08 kwie 2019, 20:31

Re: Monitoring domu

Post autor: kakashi23 »

Mała kamerka była by w porządku. Powiedz mi tylko, czy ta kamerka ma jakieś możliwości związane z połączeniem z telefonem? I gdzie taką mogę dostac?
Awatar użytkownika
kitti32
Posty: 54
Rejestracja: 03 kwie 2019, 11:37

Re: Monitoring domu

Post autor: kitti32 »

Najlepiej szukac takich rzeczy na https://ov.overmax.eu/kategoria/kamery-ip . Masz tam kilka kamer do wyboru, ale model 3.5 wydaje mi się najciekawszy. Ma szerokie pole widzenia, nagrywa w wysokiej jakości i jest kompatybilna z windows(desktop), androidem i IOS ;).
Awatar użytkownika
AdeleHundl
Posty: 95
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:15

Re: Monitoring domu

Post autor: AdeleHundl »

A może coś stąd https://www.instalproject.pl/ ? Co na ten temat sądzicie? Jest to Waszym zdaniem warte uwagi?
Jednak smutek jest gościem, którego niełatwo się pozbyć.
Turystka
Posty: 473
Rejestracja: 08 maja 2019, 20:32

Re: Monitoring domu

Post autor: Turystka »

A czy stosujecie monitoring również w Waszych samochodach? Jeśli jeszcze nie, to może warto byłoby się nad tym zastanowić? Na stronie https://smartcams.pl/32-kamery-do-samochodu znajdziecie bardzo szeroki wybór kamer samochodowych w dość szerokim przdziale cenowym, więc jestem przekonana, że uda Wam się tam coś wybrać ;)
Awatar użytkownika
DorkaM
Posty: 32
Rejestracja: 04 mar 2020, 21:23

Re: Monitoring domu

Post autor: DorkaM »

Szukając pełnego wsparcia w zakresie wyboru dobrej jakości rozwiązań monitoringu domu, to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez DMSI, gdzie będziecie mogli znaleźć systemy monitoringu w przypadku których można liczyć jednocześnie na rzetelne podejście do potrzeb klienta, wysoki standard i jednocześnie pełne bezpieczeństwo. Pozdrawiam i mam nadzieję, że znajdziecie u nich dokładnie to czego szukacie :)
dżdzownica

Re: Monitoring domu

Post autor: dżdzownica »

my zdecydowalismy sie na zalozenie monitoringu ale niestety koszty nas przerosly, szukalismy po firmach i ostatecznie zdecydowalismy sie zalozyc monitoring samodzielnie. z lanberga sa takie gotowe zestawy smart home dzialajace po wifi, instrukcja zalozenia jest banalna a jakosc obrazu super
ODPOWIEDZ