Opony

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
MartinBic
Posty: 124
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:22

Opony

Post autor: MartinBic »

Szukam dobrych opon na zime. Opony osobowe Te wygladaja calkiem ok. Co o nich myslicie? Pozdrawiam.

czapy ogrodzeniowe ceramiczne
Awatar użytkownika
mazi_
Posty: 3
Rejestracja: 26 lis 2019, 0:14

Re: Opony

Post autor: mazi_ »

Nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Muszę jednak przyznać, że zaciekawiło mnie to.
Nie mówmy o tym, że należy miłosiernie wspomagać nędzę: nędzę należy niemiłosiernie likwidować.
Awatar użytkownika
ninja
Posty: 44
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:59

Re: Opony

Post autor: ninja »

Muszę opony wymenić..
Ostatnio zmieniony 29 sty 2020, 13:48 przez ninja, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
otyljanna
Posty: 143
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:16

Re: Opony

Post autor: otyljanna »

Ja musiałam szukać pomocy u jakiegoś wulkanizatora. Rozwaliłam podczas jazdy oponę na tyle poważnie, że uniemożliwiło mi to dalsze podróżowanie. W sieci natrafiłam na https://wulkanizator.com.pl/ i skorzystałam. Nawet nie wiedziałam wcześniej, że na rynku dostępna jest usługa mobilnej wulkanizacji. Świetne rozwiązanie, które oszczędzi kierowcy w potrzebie sporo czasu.
Awatar użytkownika
girl
Posty: 53
Rejestracja: 22 mar 2019, 22:31

Re: Opony

Post autor: girl »

Mnie to właśnie czeka wymiana opon warszawa i powiem szczerze, ciekawa jestem, ile w tym roku zapłacę. Jak wszystko drożeje, to może i za to będzie trzeba więcej zapłacić. Żałuję, że nie mam stalowych na zimę, bo bym sobie sama przekręcała, ale wierzę, że mnie to aż tyle nie wyniesie. A jednak trzeba, bo podobno luty ma być naprawdę okropnie śniegowym miesiącem.
Michałradliński

Re: Opony

Post autor: Michałradliński »

Ostatnio znajomym poleciłem opony z https://www.miwan.pl/szukaj/?rozmiar=195/65%20R15. Osobiście sam kupiłem opony 195/65 r15. Znam wiele osób, co używają opon z tej strony i nigdy nikt na nic się nie skarżył. Nie przebili opon, ani za szybko się nie zużywały. Także mogę śmiało polecić :D

odbiornik radiowy do bramy
ODPOWIEDZ