sklep z bielizna

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
AnnaKowalik
Posty: 17
Rejestracja: 10 paź 2019, 0:37

sklep z bielizna

Post autor: AnnaKowalik »

Czesc,

mozecie polecic mi jakis sprawdzony sklep z bielizna?
Awatar użytkownika
JakubNowakowski
Posty: 16
Rejestracja: 26 sie 2019, 22:25

Re: sklep z bielizna

Post autor: JakubNowakowski »

Czesc,

ja np najczesciej mojej dziewczynie kupuje w tym sklepie. Sklep gaia.com.pl.
zawsze tam cos dla niej znajduje i zawsze ona jest zadowolona z tych prezentow :) takze wydaje mi sie, ze jest to spoko opcja!
Awatar użytkownika
Ninka31
Posty: 72
Rejestracja: 20 wrz 2019, 17:32

Re: sklep z bielizna

Post autor: Ninka31 »

Mi w oko wpadła ostatnio ekskluzywna bielizna, którą widziałam w sklepie internetowym. Bardzo mi się spodobało kilka modeli i bardzo chciałabym sprawić sobie coś nowego. Akurat zbliżają się Walentynki więc warto przejrzęc oferty, żebyb sprawić sobie na ten dzień coś wyjątkowego :)
Awatar użytkownika
DorkaM
Posty: 32
Rejestracja: 04 mar 2020, 21:23

Re: sklep z bielizna

Post autor: DorkaM »

Ja natomiast śmiało mogę polecić Wam sklep Valetta w którym znajdziecie szereg propozycji jeśli chodzi o wygodną i jednocześnie piękną bielizną damską. Jednocześnie można liczyć u nich na szeroką ofertę, świetne ceny i możliwości poprania dodatkowych rabatów. Przejrzyjcie m.in wersje na co dzień, ale również w wydaniu nocnym w której zaskoczycie swojego partnera ;)
Awatar użytkownika
expi
Posty: 154
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:34

Re: sklep z bielizna

Post autor: expi »

A może zabawki erotyczne? Wiem, że z takimi zabawkami wiele osób może mieć problem, jeśli nie wiadomo, w jaki sposób ich używać i jak dobrać do własnego poczucia komfortu, dlatego uważam, że warto skorzystać sobie z odpowiedniego sklepu, jakim jest https://sexownysklep.pl/ Tam opisane jest również stosowanie takich gadżetów.
ODPOWIEDZ