szukam dobrej kancelarii prawnej do rozwodu

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Okoń

szukam dobrej kancelarii prawnej do rozwodu

Post autor: Okoń »

Tak jak w temacie, szukam sprawdzonej kancelarii prawnej, która miałaby doświadczenie w prowadzeniu spraw rozwodowych. Doszedłem do wniosku, że lepiej jest się rozstać, niż zabierać sobie szansę na prawdziwą miłość. Myślę, że to najlepsze rozwiązanie. Zgodzicie się ze mną?
krążownik

Re: szukam dobrej kancelarii prawnej do rozwodu

Post autor: krążownik »

Od jakiegoś czasu również poszukiwałem dobrej kancelarii i doszedłem do wniosku, że najlepiej postawić na kogoś ze swojej okolicy i rzecz jasna doświadczonego. Moim zdaniem warto podpytać również znajomych. Może ktoś zna lub korzystał z dobrej kancelarii. Rozwód nie to powód do wstydu.
Koń

Re: szukam dobrej kancelarii prawnej do rozwodu

Post autor: Koń »

Jeżeli mogę wam coś podpowiedzieć, to skupcie się na wyborze odpowiedniej pomocy prawnej. Nawet nie wiecie, jak mecenas może wam pomóc na sali sądowej. Wiem po sobie, ponieważ mam akurat spore doświadczenie w tym zakresie. Nie mieszkam jednak w tamtych okolicach, więc mogłabym Ci jedynie polecić kogoś ze śląska.
słabiak

Re: szukam dobrej kancelarii prawnej do rozwodu

Post autor: słabiak »

Jeśli chodzi o rozwód, to koniecznie musisz sprawdzić sobie ofertę tego mecenasa http://www.mindykowski.pl/ . Wyróżnia go spore doświadczenie w kwestiach rozwodowych, więc nie będziesz mieć jakichkolwiek problemów w trakcie ciągnących się rozpraw, o tym mogę cię zapewnić. Polecam zajrzeć pod ten adres.
fructis

Re: szukam dobrej kancelarii prawnej do rozwodu

Post autor: fructis »

Spróbuj zapytać w Kancelarii Adwokackiej Wojas Pawlak. Pomagali przy sprawie mojej znajomej. Myślę, że nawet jeśli teoretycznie dogadaliście się przed rozwodem, warto skorzystać z profesjonalnej porady. Poczujesz się pewniej na sali i szybciej uporasz się z formalnościami.
ODPOWIEDZ