Uzależnienie

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
śliwa

Uzależnienie

Post autor: śliwa »

Nie sądziłam, że mnie kiedyś, że spotka. Często czytam i słyszę, że ludzie borykają się z problemami. Moja mama po śmierci taty niestety się załamała i zaczęła nadużywać alkoholu. Rozmawiałam z nią na ten temat i uważa, że ma wszystko pod kontrolą, ale ja widzę, że nie pomyślałam, żeby ją wysłać do ośrodka leczenia uzależnień Nefo tylko jakiej uświadomić sam fakt, że ma problem z alkoholem
Baśka

Re: Uzależnienie

Post autor: Baśka »

Tak naprawdę najtrudniej jest się przyznać do tego, że jesteśmy uzależnieni. Ja sama nadużywałam alkoholu ale myślałam, że panuję nad tym i byłam w błędzie. Podjęłam terapię, mój mąż znalazł blisko nas Ośrodek Terapii Uzależnień Madarvit . Tam byłam przez pewien czas ale wyszłam z niego silniejsza i pewna, że nie wrócę już do nałogu.
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 114
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:47

Re: Uzależnienie

Post autor: Zuzia »

Większość osób, które mają problem z uzależnieniem albo nie chce, albo faktycznie nie zdaje sobie sprawy z sytuacji. W każdym razie trzeba próbować. Nam udało się w końcu namówić wujka na leczenie w Ośrodku Terapii Mental Relax House. To doskonałe miejsce i wierzymy, że wujek wyjdzie na prostą.
ODPOWIEDZ