wycena lokali

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 47
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:58

wycena lokali

Post autor: deborah »

Wycena lokali Katowice - jaką firmę możecie mi polecić? Planuję sprzedaż mieszkania, zależy mi zatem na rzetelności :)
Awatar użytkownika
griffin.reinger
Posty: 6
Rejestracja: 03 wrz 2020, 16:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: wycena lokali

Post autor: griffin.reinger »

Dobrze jest znaleźć dobrego fachowca w tej dziedzinie.
ogarył

Re: wycena lokali

Post autor: ogarył »

Wycena lokali w cale nie jest taka łatwa i prosta. A zależy mi na dobrej wycenie lokalu gdyż myślę o jego sprzedaży. Dlatego też zależy mi także na znalezieniu portalu dzięki któremu można sprzedać spółkę . I tak znajomi polecili mi tę firmę http://gielda-spolek.pl/ dzięki której bez problemu można sprzedać czy też zakupić jakąś dobrą spółkę. Także wydaje mi się, że skorzystam z takiego rozwiązania
Awatar użytkownika
giga
Posty: 59
Rejestracja: 07 cze 2019, 14:29

Re: wycena lokali

Post autor: giga »

Też mam mieszkanie którego chciałabym się pozbyć, wiecie czy jest możliwość na sprzedaż nieruchomości bez zgody współwłaścicieli ? Mieszkanie w równych częściach przypada i mnie i mojemu rodzeństwu. A z nimi nie jest niestety tak łatwo się dogadać. Mieszkanie stoi puste i z roku na rok jego wartość przez to maleje.
Awatar użytkownika
martez
Posty: 196
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:46

Re: wycena lokali

Post autor: martez »

Gdy chcemy kupić lub sprzedać jakąś nieruchomość to oczywiście sama wycena jest niezwykle istotna. Jak firma http://skupnieruchomoscidom.pl/ skupowała ode mnie moją nieruchomość to również była sprawna i szybka wycena. Fajnie, że wszelkie procedury trwały nie dłużej jak kilka dni.
Awatar użytkownika
elcuba20
Posty: 278
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:04

Re: wycena lokali

Post autor: elcuba20 »

Warto również wiedzieć jak odbywają się odbiory mieszkań Warszawa, które spełnią wszelkie potrzeby i oczekiwania zarazem. Zachęcam zatem do zajrzenia na stronę https://www.renomabud.pl/zakres-uslug/o ... ia-i-domu/ gdzie trafisz na rzetelne źródło wiedzy, które pomoże Ci w ustaleniu wszystkich wytycznych, a także da szansę na przygotowanie się na wszelkie działania w tym zakresie.
Awatar użytkownika
fabi
Posty: 180
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:43

Re: wycena lokali

Post autor: fabi »

Jeśli chodzi o wycenę nieruchomości możesz odezwać się też do nich https://infidea.pl/ . Firma z ogromnym doświadczeniem w temacie. Wyceniają różnego rodzaju nieruchomości - zabudowane, niezabudowane, komercyjne, rolne. Działają na terenie małopolski - także zasięg dość duży. Sprawdź.
Tarnet

Re: wycena lokali

Post autor: Tarnet »

Obecnie skoki cenowe to jakieś nieporozumienie, z dnia na dzień ceny nieruchomości idą w gore. Nie wiem czy to jest przesada czy naprawdę będzie tak drogo. Czy znacie kogoś kto jest na bieżąco z kosztami mieszkań i remontów? Znalazłem ofertę https://kedaruslugibudowlane.pl/kosztorysowanie/ chciałbym wiedzieć czy nie przepłacę za zakup nowego mieszkania, ile mogę negocjować ceny. Myślę że dobry kosztorysant i rzeczoznawca pomoże zaoszczędzić mi sporo pieniążków.
ODPOWIEDZ