Zabawka

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
MartinBic
Posty: 124
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:22

Zabawka

Post autor: MartinBic »

Jaka zabawke edukacyjna polecacie dla malych dzieci? Zabawki edukacyjne dla dzieci Czy taka sie sprawdzi wg was? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
kapuśniak
Posty: 5
Rejestracja: 07 lis 2019, 23:38

Re: Zabawka

Post autor: kapuśniak »

Doradzaj się wśród znajomych. Mogą mieć naprawdę świetne rozwiązania w tym zakresie.
Sen to jedyna bezpieczna odległość marzeń od rzeczywistości.
Awatar użytkownika
Fiufiu
Posty: 46
Rejestracja: 28 maja 2020, 18:43

Re: Zabawka

Post autor: Fiufiu »

ja mogę polecić klocki Plus Plus dla dzieciaków - są bezpieczne, wykonane z dobrej jakości plastiku i nie drogie. no a do tego zabaw z nimi jest tak wiele można wymyślać i wymyślać. każde dziecko lubi klocki
Awatar użytkownika
martez
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:46

Re: Zabawka

Post autor: martez »

Akurat jeśli chodzi o sam wybór zabawek to faktycznie jest go całkiem sporo i ciężko jest się momentami zdecydować na coś fajnego. U mnie dziewczynki bardzo chwalą sobie zestaw gumek o bransoletek https://modino.pl/gumki-z-atestem-mega- ... -Toys-2436 i z tego co widzę cały czas tworzą jakąś nową biżuterię.
Awatar użytkownika
TurystkaTola
Posty: 8
Rejestracja: 06 lip 2020, 22:15

Re: Zabawka

Post autor: TurystkaTola »

Musze kupic mojej chrześnicy coś na roczek. Mam bizuterie, ale chciałabym dokupić jakąś zabawkę. Myślicie, że lalka szmaciana będzie dobrym pomysłem ? Jest bezpieczna, bo to w sumie pluszak. No i lekka do noszenia, więc będzie mogła ją sobie nosić. Poza tym wydaje mi się, że przez kilka ładnych lat posłuży jej jako zabawka. Tylko musiałabym kupić taką ręcznie szytą.
tomuś34

Re: Zabawka

Post autor: tomuś34 »

Bardzo długo szukaliśmy odpowiednich zabawek dla naszego dziecka, aby zajęło się nimi przez dłuższą chwilę, no i muszę przyznać, że udało nam się znaleźć taki produkt, jak waytoplay . Jest to droga do układania, która ma zapewnić dziecku odpowiednią zabawę. Zobaczymy, jak się sprawdzi, bo to prezent na urodziny synka w tym tygodniu.
ODPOWIEDZ