Gdzie wybrać się na spływ pontonem?

Wątek dla wielbicieli sportów wodnych. Jak znaleźć dobry sprzęt, gdzie wypożyczyć deskę, gdzie wybrać się na spływ kajakowy?
Awatar użytkownika
Gocha
Posty: 16
Rejestracja: 19 lip 2019, 15:34

Gdzie wybrać się na spływ pontonem?

Post autor: Gocha »

Cześć! Szukamy ze znajomymi fajnego miejsca na spływ pontonowy. Znacie może jakieś miejsca, gdzie warto się wybrać?
Awatar użytkownika
eliza1998
Posty: 7
Rejestracja: 15 kwie 2019, 23:00

Re: Gdzie wybrać się na spływ pontonem?

Post autor: eliza1998 »

A może wybierzcie się na spływ korytem rzeki Nysa Kłodzka? W Górach Bardzkich jest naprawdę przepięknie – można się świetnie zrelaksować i odpocząć.
Awatar użytkownika
Promyk
Posty: 9
Rejestracja: 19 lip 2019, 15:33

Re: Gdzie wybrać się na spływ pontonem?

Post autor: Promyk »

ooo byłem na spływie pontonowym z firmy AGA i to był bardzo udany wyjazd. Dla mnie aktywny wypoczynek w pontonie to najlepsza forma spędzania wolnego czasu – szczególnie w tak pięknej okolicy.
Awatar użytkownika
Gocha
Posty: 16
Rejestracja: 19 lip 2019, 15:34

Re: Gdzie wybrać się na spływ pontonem?

Post autor: Gocha »

Dzięki za podpowiedzi! Teraz już wiem, gdzie wybiorę się na wakacje.
Awatar użytkownika
Peruwiańczyk
Posty: 4
Rejestracja: 17 lut 2020, 13:54

Re: Gdzie wybrać się na spływ pontonem?

Post autor: Peruwiańczyk »

Ja tradycyjnie polecam Mazury. Można i pontonem popływać i żaglówką
Awatar użytkownika
Klaudus89
Posty: 4
Rejestracja: 25 lut 2020, 12:54
Lokalizacja: Szprotawa

Re: Gdzie wybrać się na spływ pontonem?

Post autor: Klaudus89 »

Ja od siebie polecam dolnyśląsk... Bóbr, Kwisa...
Izabeła

Re: Gdzie wybrać się na spływ pontonem?

Post autor: Izabeła »

w tym roku udało mi być na najlepszym spływie ever! Moja wyprawa na pontony Bardo była fantastycznie przygotowana, pod każdym względem. A do tego - trafiłam na naprawdę super ludzi. Bardzo miło i aktywnie spędziłam czas. Był to mój pierwszy spływ, ale na pewno nie ostatni... Początkowo się trochę stresowałam, czy sobie poradzę,... nie wiedziałam, czego się spodziewać... ale wszystko było tak dobrze przygotowane, przemyślane, że moje lęki szybko opadły :) W przyszłym roku, jeśli tylko czas pozwoli, na pewno ponownie wybiorę się na spływ Bardo. Bardzo polecam!!
ODPOWIEDZ