Barber

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Awatar użytkownika
Power11
Posty: 20
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:54

Barber

Post autor: Power11 »

Jeżeli szukacie sprawdzonych stylizacji brody to wejdź tutaj https://www.cutcutpracownia.pl/zabieg/b ... cja-brody/ . Masz tam wszystko dokładnie i fajnie opisane.
Bez względu na to, czy człowiek skłaniał się ku prawej czy ku lewej stronie, ku czerwonym czy ku białym, czy jego sytuacja zmieniła się na lepsze czy na gorsze, z pewnością przyszła pora, by wypić za zdrowie narodu.
Turystka
Posty: 473
Rejestracja: 08 maja 2019, 20:32

Re: Barber

Post autor: Turystka »

Moim zdaniem każdy mężczyzna noszący brodę powinien raz na jakiś czas wybrać się do profesjonalnego barbera, który zajmie się jego brodą. Oprócz tego warto też stosować jakieś profesjonalne kosmetyki, na przykład z serii https://beardman.pl/producent/pomp-co. Ja zauważyłam, że od kiedy mój mąż zaczął ich używać, jego broda wygląda dużo lepiej, niż wcześniej :)
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 69
Rejestracja: 22 wrz 2019, 16:28

Re: Barber

Post autor: pukla123 »

Turystka pisze: 22 lip 2019, 14:04 Moim zdaniem każdy mężczyzna noszący brodę powinien raz na jakiś czas wybrać się do profesjonalnego barbera, który zajmie się jego brodą. Oprócz tego warto też stosować jakieś profesjonalne kosmetyki, na przykład z serii https://beardman.pl/producent/pomp-co. Ja zauważyłam, że od kiedy mój mąż zaczął ich używać, jego broda wygląda dużo lepiej, niż wcześniej :)
Nie trzeba chodzić do salonu, samemu też można o brode dbać. Polecam zajrzeć do tego e-sklepu https://lacarter.pl/zestawy-brodacza/ Oferują, za przystępną cenę bardzo dobrej jakości, naturalne kosmetyki przeznaczone dla mężczyzn z brodą. Moja koleżanka kupiła je swojemu chłopakowi w prezencie urodzinowym.
Awatar użytkownika
Rychu74343
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2020, 8:04

Re: Barber

Post autor: Rychu74343 »

Barber również powinien doradzić który olejek do brody powinniśmy stosować. Jeśli nie udzielił Wam takiej informacji to rzućcie okiem np. na produkty sklepu https://lacarter.pl/olejki-do-brody/ole ... urboneska/ Olejek do brody tej firmy jest naprawdę bardzo dobry.
KalafiorŚ

Re: Barber

Post autor: KalafiorŚ »

Regularne odwiedzanie barebera jest ważne jeśli zależy Wam na ładnym wyglądzie brody. Tak samo istotne jest by w domu dbać o jej pielęgnację. dużo produktów brody znajdziecie tutaj - https://barbersupply.pl/cat-pol-1214553 ... letki.html Popatrzcie sobie.
ODPOWIEDZ