Ciekawe portale dla kierowców

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Awatar użytkownika
kakashi23
Posty: 66
Rejestracja: 08 kwie 2019, 20:31

Ciekawe portale dla kierowców

Post autor: kakashi23 »

Siemanko, znacie portale, które są przydatne dla kierowców czy fanów motoryzacji? Ostatnio znalazłem https://zaplacmandat.pl . Wiadomo, że nawet najlepszy kierowca czasami się zamyśli i policja wstawi mu mandat. Dzięki tej stronce można go zapłacic online ;). A Wy jakie znacie strony?
Awatar użytkownika
dżolo
Posty: 50
Rejestracja: 25 lut 2020, 20:54

Re: Ciekawe portale dla kierowców

Post autor: dżolo »

Hej. Ja ostatnio trafiłem na ciekawą stronkę, która na pewno wzbudzi zainteresowanie wszystkich, którzy dysponują mniejszą lub większą flotą samochodową w biznesie: https://www.flotex.pl/karty-paliwowe/ . Znalazłem tu bardzo przydatne informacje odnośnie tego, jak pozbyć się zbędnych kosztów i lepiej kontrolować wydatki związane z tankowaniem czy przejazdami płatnymi odcinkami autostrad. Poruszony jest tu temat kart paliwowych. Płacąc w ten sposób na stacjach benzynowych otrzymuje się zniżki, a system powiązany z kartą umożliwia monitorowanie transakcji. Wszelkie nadużycia ze strony kierowców są więc wykluczone, tym bardziej że na takiej karcie można ustalić limit.
Awatar użytkownika
girl
Posty: 53
Rejestracja: 22 mar 2019, 22:31

Re: Ciekawe portale dla kierowców

Post autor: girl »

Na pewno warto znać pana Zarębę, który jest odpowiedzialny za dostawę paliw dla wielu firm. Prowadzi tę hurtownię paliw http://zarebapaliwa.pl/ i można powiedzieć, że jest bardzo rzetelnym kontrahentem. W zasadzie nikt nie jest w stanie mu dorównać, a i ceny na benzynę czy ropę ma naprawdę dobre. Dlatego jeśli myślicie o zapasie, albo o stacji paliw, macie gotowe polecenie.
wiłki32

Re: Ciekawe portale dla kierowców

Post autor: wiłki32 »

Jeśli interesujecie się szeroko pojętą motoryzacją, to może będzie mi w stanie odpowiedzieć na pytanie. Jadę do Czech samochodem i wiem, że tam muszę mieć kamizelkę odblaskową na każdego pasażera w samochodzie. Czy jeśli jadą z nami dzieci to muszę mieć dla nich kamizelki odblaskowe dla dzieci, czy mogą to być normalne kamizelki?
poluś

Re: Ciekawe portale dla kierowców

Post autor: poluś »

W sumie wiele osób kupuje w leasing mimo wszystko używane auta dostawcze. I co wtedy? Jakie są wyjścia? A no są. Można na przykład tutaj http://detailkingkrakowpoludnie.pl/lakier/ usuwanie rys zamówić. I zawsze taki samochód będzie się lepiej prezentował. No co, chyba się ze mną zgodzicie?
Awatar użytkownika
papuga
Posty: 74
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:10

Re: Ciekawe portale dla kierowców

Post autor: papuga »

Warto też poszukać różnych ciekawostek w sieci. Chociażby poczytać o dzikich zwierzętach na drodze: https://holowanie.wroclaw.pl/jadac-podr ... zwierzeta/ . W Polsce latem jest to naprawdę duży problem.
Turystka
Posty: 473
Rejestracja: 08 maja 2019, 20:32

Re: Ciekawe portale dla kierowców

Post autor: Turystka »

Moim zdaniem każdy kierowca powinien też wiedzieć, co robić w razie usterki samochodu, również w trasie. Na stronie internetowej http://auto-pomoc.jigsy.com/ możecie znaleźć informacje, jak się zachowac w takiej sytuacji i w jaki sposób skutecznie szukać pomocy drogowej ;)
ODPOWIEDZ