Elektroniczny obieg dokumentów

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Awatar użytkownika
CałyGlob
Posty: 11
Rejestracja: 21 paź 2019, 20:34

Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: CałyGlob »

Byłam ostatnio u mojej mamy w pracy na kawie. Ona pracuje jako księgowa i zawsze miała masę faktur na biurku. Zdziwiłam się, że ma czysto na nim. Zapytałam czy dzisiaj pracuje, bo nie ma żadnych faktur. Oznajmiła, że tak, obecnie ma w pracy elektroniczny obieg dokumentów i wszystko znajduje się na serwerze. Pokazała mi na stronie: https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow, jak to wygląda i działa.
Awatar użytkownika
kazikk
Posty: 74
Rejestracja: 30 lis 2019, 0:37

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: kazikk »

Różne programy, niekoniecznie te do księgowości, wspierają takie funkcje. Np. niektóre narzędzia do zarządzania relacjami z klientami oferują system obiegu dokumentów
Awatar użytkownika
dorszek
Posty: 59
Rejestracja: 25 lut 2020, 11:27

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: dorszek »

Ja również do swojej pracy wykorzystuję Program do Faktur Online i jestem bardzo zadowolona z takiego rozwiązania. Dzięki niemu mogę szybko i bez problemów wystawić różnego typu fakturę i wysłać do klienta. To na prawdę znacząco usprawnia pracę.
Awatar użytkownika
martez
Posty: 195
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:46

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: martez »

Oczywiście samo rozwiązanie jakim jest elektroniczny obieg dokumentów jest bardzo dobrym rozwianiem i ja również u siebie w firmie z takich systemów korzystam. W sumie jak przeczytałem na stronie https://www.connecto.pl/jak-elektronicz ... nie-firmy/ to muszę powiedzieć, że właśnie elektroniczny obieg dokumentacji jest świetnym rozwiązaniem w każdym przedsiębiorstwie.
wącki201

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: wącki201 »

Jeśli ktoś szuka odpowiedniego biura rachunkowego dla swojej firmy to mogę polecić takie, z którym współpracujemy od blisko 2 lat. Adres strony internetowej ich biura to http://www.ksiegowoscbialystok.pl/biuro ... ilkow.html i tam możecie znaleźć ofertę wraz informacjami kontaktowymi.
Antońna

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Antońna »

martez pisze: ↑15 wrz 2020, 20:23 Oczywiście samo rozwiązanie jakim jest elektroniczny obieg dokumentów jest bardzo dobrym rozwianiem i ja również u siebie w firmie z takich systemów korzystam.
Ja też tak uważam. Poważnie mówiąc w naszej firmie wprowadzenie elektronicznego obiegu dokumentów było strzałem w dziesiątkę. Już mowie jak to było. Ktoś z działu rozwoju trafił na https://www.contman.pl/rozwiazania/elek ... okumentow/ . Dyrekcja zaakceptował i przyjęła pomysł jak swój. Potem był okres wprowadzania, Myślałam że pomysłodawca zostanie zabity wzrokiem przez dyrekcje i zespół za taką przyjemność ale gdy już wszyscy się oswoili i przywyka do nowej rzeczywistości to wiecie. Było warto. Koniec z szukaniem w teczkach tylko po to by się okazało że ktoś te dokumenty miał i nie odłożył na miejsce.
Miłosz

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Miłosz »

Na pewno przydatny będzie dobry, a przy tym prosty program do faktur. Dzięki temu pracownicy będą mogli tworzyć faktury i umieszczać je w odpowiednich działach. Ja korzystam z Melpe, jest to tanie i niezawodne rozwiązanie do każdego rodzaju firm. Możecie przetestować sami przez 30 dni za darmo.
Jaśmin

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Jaśmin »

Gdy naprawdę zależy nam na ułatwieniu sobie pracy w firmie to ja również jestem przekonany o wprowadzeniu właśnie takich rozwiązań. Jakiś czas temu miałem okazję u siebie zaimplementować elektroniczny obieg dokumentów https://www.connecto.pl/elektroniczny-obieg-dokumentow/ który jak najbardziej mogę każdemu polecić.
AdamCz

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: AdamCz »

Przede wszystkim dla skutecznego obiegu dokumentów w placówce medycznej, przy tym zachowania bezpieczeństwa danych, usprawnienia koordynacji procesu opieki medycznej to według mnie jednym z lepszym wyborów może być comarch optimed nxt https://www.comarch.pl/healthcare/produkty/comarch-optimed-nxt/ z którego sami korzystamy i muszę przyznać, że znacząco to ułatwia kiedy jednak jest zachowany porządek i co chwilę nie musimy borykać się ze stertą dokumentów. No ich wydruki jednak też jest przez całym rok kosztem
ODPOWIEDZ