Gdzie kupić skuter elektryczny

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Awatar użytkownika
expansion
Posty: 6
Rejestracja: 06 lip 2019, 18:17

Gdzie kupić skuter elektryczny

Post autor: expansion »

Gdzie kupić skuter elektryczny, skutery elektryczne iamelectric, iml, W wielu salonach w Polsce możesz zobaczyć i przetestować nasze skutery elektryczne. Pracownicy tych punktów służą radą oraz pomocą w wybraniu odpowiedniego modelu. Szeroka gama kolorów, dwa rodzaje baterii, różne konfiguracje pojazdów – to tylko niektóre zalety naszych produktów. Warto wybrać się do salonu i przekonać się, jak cicho i przyjemnie pracują silniki elektryczne. Wrzuć na luz i odwiedź naszą załogę.
Awatar użytkownika
Tatiana
Posty: 117
Rejestracja: 11 mar 2019, 16:49

Re: Gdzie kupić skuter elektryczny

Post autor: Tatiana »

My kupiliśmy sobie bartona energy w Bielsku Białej, to własnie elektryczny skuter. I po jednym sezonie chyba z 1,5 tysięcy kilometrów mamy nabite więc to już swiadczy o tym jak dobrze nam się sprawdza :) poza tym jeżdzenie na nim jest za takie grosze...
Awatar użytkownika
Kinga34
Posty: 92
Rejestracja: 15 gru 2018, 20:45

Re: Gdzie kupić skuter elektryczny

Post autor: Kinga34 »

A czy chcesz kupić nowy czy skuter używany? Sporo ciekawych pojazdów w dobrych cenach można znaleźć poprzez portale ogłoszeniowe. Sama często je przeglądam, bo można tam znaleźć wiele ciekawych przedmiotów do gospodarstwa domowego, mieszkań czy różnego rodzaju pojazdów. Dla mnie to najszybsze i najwygodniejsze rozwiązanie.

kamery on line w warszawie
:)
wojtuś

Re: Gdzie kupić skuter elektryczny

Post autor: wojtuś »

My zastanawialiśmy się nad zakupem skutera używanego dla dziadka, ale takiego inwalidzkiego. Jednak na stronie sklepu medycznego https://reha.best/ znaleźliśmy dość atrakcyjną ofertę nowego skutera, idealnego dla dziadka, więc jednak postanowiliśmy wydać więcej pieniędzy.
Awatar użytkownika
kazikk
Posty: 74
Rejestracja: 30 lis 2019, 0:37

Re: Gdzie kupić skuter elektryczny

Post autor: kazikk »

expansion pisze: ↑21 gru 2019, 13:16 [Gdzie kupić skuter elektryczny, skutery elektryczne iamelectric, iml, W wielu salonach w Polsce możesz zobaczyć i przetestować nasze skutery elektryczne. Pracownicy tych punktów służą radą oraz pomocą w wybraniu odpowiedniego modelu. Szeroka gama kolorów, dwa rodzaje baterii, różne konfiguracje pojazdów – to tylko niektóre zalety naszych produktów. Warto wybrać się do salonu i przekonać się, jak cicho i przyjemnie pracują silniki elektryczne. Wrzuć na luz i odwiedź naszą załogę.
Ja bym sprawdził ogłoszenia, gdzie można kupić np. crossy motory https://pokato.pl/motoryzacja/motocykle-i-skutery/cross Czasem coś się trafi w dobrej cenie.
bedósek

Re: Gdzie kupić skuter elektryczny

Post autor: bedósek »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://sklep.cycle-parts.pl/quady-atv-utv,cp14,pl.html
ODPOWIEDZ