kupię nowe mieszknie w krakowie

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 48
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:39

kupię nowe mieszknie w krakowie

Post autor: kozi44 »

Poleci ktoś dobre biuro które oferuje w rozsądnych cenach Mieszkania na sprzedaż Kraków już sporo ofert przejrzałam i strasznie drogo
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 69
Rejestracja: 22 wrz 2019, 16:28

Re: kupię nowe mieszknie w krakowie

Post autor: pukla123 »

no Kraków do tanich miast nie należy, ale jak coś to polecam biuro nieruchomości estate dealer. W ich ofercie znajdziesz mieszkania, domy, działki, lokale i inne obiekty. Zarówno na kupno jak i wynajem
Awatar użytkownika
Semilia
Posty: 32
Rejestracja: 20 lip 2019, 1:40

Re: kupię nowe mieszknie w krakowie

Post autor: Semilia »

Kiedy zamierzamy kupić mieszkanie to warto pomyśleć aby wziąć dobry kredyt hipoteczny Ja w tym celu udałam sie do doradcy finansowego. Nie chciałam sam szukać kto na rynku ma najlepsze warunki udzielania kredytów. Oni przygotowali mi ofertę , znają się na tym najlepiej.
Turystka
Posty: 473
Rejestracja: 08 maja 2019, 20:32

Re: kupię nowe mieszknie w krakowie

Post autor: Turystka »

Jeśli szukasz dla siebie lokum, to bardzo fajne ogłoszenia mieszkaniowe widziałam ostatnio na stronie internetowej Pokato.pl. Polecam sobie przejrzeć tamtejsze oferty, może któraś Was zainteresuje ;)
Awatar użytkownika
masny
Posty: 42
Rejestracja: 25 sie 2019, 11:24

Re: kupię nowe mieszknie w krakowie

Post autor: masny »

Wszystko ładnie pięknie jak jest kasa na mieszkanie. A jeśli kredyt, to nie ma problemów ze spłatą. U mnie różowo nie jest. A wszystko przez to, że kredyt mam we frankach. Chociaż teraz i tak lepiej odkąd powierzyłem moją sprawę https://cleverstep.pl/ . Pomagają frankowiczom takim jak ja. Przede wszystkim znają problem i wiedzą jak podejść do sprawy.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG ..
szklana

Re: kupię nowe mieszknie w krakowie

Post autor: szklana »

W Krakowie bardzo atrakcyjne osiedla buduje atal i ja na Twoim miejscu tam bym się rozglądała za jakimś fajnym mieszkaniem. Można skorzystać też z wykończenia pod klucz, co jest bardzo wygodną opcją bo nie musisz szukać ekip które to zrobią
ODPOWIEDZ